KURSİYER VE MÜŞTERİLERİMİZDEN

KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, 2010 yılından itibaren 3000’i aşkın kişiye Gümrük Mevzuatı eğitimleri veren Gümrük Müşaviri Kutluhan TANISALI tarafından 2017 yılında kurulmuştur.

KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, Gümrük, Dış Ticaret ve Lojistik Sektörlerinin temel ihtiyacı olan Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınav Hazırlık eğitimleri, Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı eğitimleri ve Gümrük Tarife eğitimleri düzenlemektedir.

Kurumumuz bireylerin bu alanda ihtiyacı olan eğitim, mesleki yayın ve danışmanlık ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek, doğru zamanlama ile etkin eğitimlerle karşılamayı ve başarılarını arttırmayı hedeflemektedir.

Herkese Teşekkür Ederiz

Ktg Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri kursiyerlerine en iyi hizmeti vererek, referans sistemi ile çalışan bir kurum olmuştur. Bizi bu günlere taşıyan tüm kursiyerlerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz. Aldığımız tüm olumlu eleştirilerin yanında, bizleri olumsuz yönde eleştirerek, gelişmemizi sağlayan ve bizi takip eden kursiyerlerimize teşekkür borcumuzu hiçbir zaman unutmuyoruz.
NURSEL ŞAŞKIN
NURSAL ŞAŞKIN-ONLİNE DIŞ TİCARET EĞİTİMİ-2021 ŞUBAT DÖNEMİ
Aldığım eğitim gayet verimli ve çok akıcıydı  tşk ederim Nihat hocam Kutluhan hocam emeğinize sağlık. 
Nursel Şaşkın - +90 506 331 39 76 
SAĞLAMİŞ ÇELİK TEL VE MAMÜLLERİ A.Ş. ONLİNE MAVİ GÜMRÜK BEYANNAME YAZMA EĞİTİMİ
SAĞLAMİŞ ÇELİK TEL VE MAMÜLLERİ A.Ş. ONLİNE MAVİ GÜMRÜK BEYANNAME YAZMA EĞİTİMİ
Doğrudan temsil yolu ile gümrükleme yapmaya karar verdiğimizde aklımda oldukça soru ve korkularım mevcuttu.  KTG Eğitimden Serkan hocamın verdiği detaylı bilgiler ile almış olduğum eğitim sayesinde süreci başarılı bir şekilde tamamladım. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim.
Sağlamiş Çelik Tel ve Mamülleri A.Ş. - 0545 276 93 94
KENAN ERGİNOL - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
KENAN ERGİNOL - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
KTG Eğitim ile sürecimiz 2017 yılında başladı. Benimle ilgili, samimi ve başaracağıma dair sürekli telkinde bulunan bir sürü hocalarım vardı. O sene şanssızlığımın kurbanı oldum. Hem de 70 barajı olan bir sınavda 69,1 puan almam beni çok üzmüştü ama bir yandan da çok zor olmayacağının farkına varmıştım. Bir yıl aradan sonra 2019 ocağı KTG ile yollarım yine keşisti. Bu sefer yalnızda değildim. Benimle beraber istekli ve bu mesleği müşterek olarak dahil olmak isteyen bir çok arkadaşımda vardı. Hepimiz arkamıza KTG gibi bir eğitim kurumunu almış ve teknolojiyi cebimize koymuştuk. Hepimiz oturduk, güzel bir müttefik olduk ve 2019 yılı başında güzel bir eğitime KTG EĞİTİM kadrosunda bulunan mükemmel eğitmenlerle Bursa’da başladık. Benim alt yapım ve daha da öğrenme isteğim KTG ile hep arttı. Bilmediğim, aklıma getirmediğim ve önemsemediğim tüm konularda KTG EĞİTİM sayesinde farkına vardım. KUTLUHAN TANISALI, SERKAN DÜZMEKİK, GÖKHAN ORHAN ASLAN, HAKAN UÇAK, GÜVEN YILDIZ Ekibi anlatılmaz aslında. Bunu yaşamak gerekir.   Bu eğitmenlerin emekleri benim isteklerimle birleşince zaten mevzuatta nirvanaya ulaşıyorsun isteyerek. Tabiki her şey kişinin kendisinde bitiyor. Ama eğitim şart. Bu eğitimi en temiz şekilde KTG EĞİTİM bana fazlasıyla verdi. 2019 sınavı uzayda bile olsa girilecek bir sınavdı fakat gerçekleştiğinde kolay bir sınavda değildi. 5 şık, 4 yanlışın bir doğruyu uçurduğu, yoruma dayalı soruların olduğu, dip cevapların bulunduğu, bol bol hesaplamalı (kendini bilge sistemi sandığın) ve Ankara Üniversitesi’nin düzenlediği ve katılım sayısının 750 kişiyi aştığı ve ilk adımında mutlu sona 34 kişinin ulaşabildiği değişik bir sınavdı. KTG sayesinde bu adımı kolaylıkla geçtim. Bitti mi? hayır bitmedi. Yeni başlıyoruz daha durun. Sözlü mülakat eğitimi için KTG tek adres. Bana yine kattı yine aldım yine çaldım bilgileri. İnsanın beyni aldıkça alır. Okuyun arkadaşlar alın hep. Bilgi şart. Mülakat günü 30 mart olacakken ve tam hazırken bir illet çıktı dünyada. Çok zorladı bizi. Dışarı bile çıkamaz işimize bile rahat gidemez olduk. Eee sınavı geçtik sözlü mülakatı var bunun? İşte burada KTG’nin teknolojisi yine cepte idi. Güzel geçen online eğitimler, arada geçen 9 aylık bir boşluk KTG EĞİTİM sayesinde fazlasıyla güzel yararlı ve tempolu geçti. Beni yaşanan bu pandemide eğitimden hiç ama hiç uzaklaştırmadı .Beni hep tuttu ve sınava her an hazır hissettirdi. Ama şunu bir daha belirtmemde yarar var. Eğitim yol göstericidir. Bu yolları geçecek olan sizlersiniz.
Kenan ERGİNOL
0 538 794 65 98
SİNAN ÖZÜN - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
SİNAN ÖZÜN - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Değerli KTG ailesinin uzman kadrosu ile vermiş olduğu eğitimin ve gerçek mülakat havasında geçen demo mülakatın  katkılarından dolayı  KTG  ailesini teşekkür ederim.

Sinan ÖZÜN 

0 532 225 99 51
SERKAN YILDIZ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
SERKAN YILDIZ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Her ne kadar şuanda KTG eğitim çalışanı olsam da mesleğe başlamamı sağlayan Kutluhan Hocam kariyerimde basamakları tek tek çıkmamı sağladı. 2013 yılında gümrük müşavir yardımcılığı sınavını kazanmamdaki büyük pay sahiplerindendir. Gümrük müşavirliği serüvenim 2018 şubat ayındaki kurs ile başladı düzenlenen eğitimler, test portalı ve sürekli güncel mevzuatın paylaşılması, ders tekrarları sayesinde iyi bir ivme yakalayarak ilk seferde sınavı kazandım ancak sözlü mülakatta kaybettim. 2019daki yazılı sınavda yine bir önceki yılda aldığım eğitimin üstüne katarak başarılı oldum bun dada KTG eğitim hocaları başta Kutluhan TANISALI, ve diğer hocalarım yürüyen tarife Serkan DÜZMEKİK, Güven YILDIZ, Umut ŞEDELE, Gökhan Orhan ARSLAN, hocalarımızın katkılarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Tabi ki moral motivasyon kaynağımız Can YILMAZ ayrıca teşekkür ederim.  Yazılı sınav sonrası sıra sözlü mülakat eğitimine gelmişti KTG eğitimin orada da farklı metotlarda hazırlanmamızı sağladı. Verilen taktik ve teknikler ile  konulara ve mevzuata bakış açılarımızı daha da zenginleştirmemizi sağladığını düşünüyorum. 

Serkan YILDIZ

0 537 982 07 45
ONUR HELVACIOĞLU - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
ONUR HELVACIOĞLU - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
2018 yılında tanıştığım KTG eğitim ailesiyle 2 sınav dönemi boyunca uzun ve zorlu bir süreç yaşadık. Bu süre boyunca 2 yazılı ve 2 sözlü mülakat sınavını geride bıraktık. Bugün itibarıyla gümrük müşaviri unvanını almış bulunuyorum. Geniş ve uzman eğitim kadrosuyla gerçekten ciddi bir eğitim kurumu.  Her zaman desteklerini hissettim. KTG eğitim dışında başka bir desteğe ihtiyaç duymadım. Kendilerine gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Onur HELVACIOĞLU 

0 530 280 28 50
TUNÇ ATAMER - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
TUNÇ ATAMER - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
KTG sektör dahili kıyas kabul etmeyecek seviyede profesyonel ve ciddi yatırım yapılmış bir eğitim kurumu iken aynı anda bu zorlu yolda yükümüzü paylaşmış ve aile fertlerimiz haline gelmeyi başarmış insanlardan kurulu. 
KTG ye adım attığımız andan itibaren gece gündüz farketmeksizin desteklerinizi esirgemediniz. Gümrük müşaviri ünvanı ile birlikte bir çok abi, kardeş dost kazandık.
Başta Kutluhan Tanısalı, Serkan Düzmekik, Umut Şedele, Güven Yıldız, Gökhan Orhan Arslan, diğer tüm hocalarımız ve tabi ki Can Yılmaz ve Serkan Yıldız'a sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım.

Tunç   ATAMER

0 531 712 77 62

MEVLÜT EYİGÜN - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
MEVLÜT EYİGÜN - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Gümrük Müşavirliği’ne hazırlık sürecinde desteklerini esirgemeyen, bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan tüm KTG ailesine ve Değerli hocalarımıza teşekkürler.

Mevlüt EYİGÜN

0 544 543 69 20
BURHAN AYIRICI - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
BURHAN AYIRICI - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Böylesine zorlu bir sürecin sonunda Gümrük Müşaviri unvanını almaktan dolayı çok mutluyum. Bu süreçte bizi hiç yalnız bırakmayan gerek psikolojik gerek mevzuat anlamında desteklerini ve tecrübelerini bizden hiç esirgemeyen Sevgili KTG çalışanlarına ve Hocalarıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Bundan önce de bir çok kurstan eğitim almıştım ancak böylesine profesyonel ve alt yapısı sağlam olan bir kurs açık konuşmak gerekirse görmedim . Takım arkadaşlarıma ve çevreme önerebileceğim tek adres KTG ‘dir.  Tekrar her şey için çok teşekkür ederim.

Burhan AYIRICI 

0 532 263 86 43

OLGUN KOÇAK - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
OLGUN KOÇAK - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Her biri alanında deneyimli eğitimci kadronuzla, güncel mevzuatla ilgili anında bilgilendirmelerinizle, interaktif eğitim içeriğinizle ve pandemi dönemi boyunca da esirgemediğiniz gerek teknik, gerekse psikolojik desteğinizle bu süreci başarıyla tamamlamamdaki payınız çok büyük. KTG ailesine sonsuz teşekkürler.


Olgun KOÇAK 

0 531 946 82 05
MESUT KARAKULAK - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
MESUT KARAKULAK - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Gümrük Müşavirliği serüvenime  KTG Eğitim kurumu  başladım. Burada hedeflerime ulaşmak İçin  başarıya giden yolda yapılması gereken her şeyi kurumda ders veren sevgili meslektaşlarımdan aldığım dersler sonucunda ilk olarak kendime olan inancım ve KTG ‘nin bana vermiş olduğu manevi destek ve güven ile Ankara’da yapılan kamplar sonucunda yazılı sınavıma girdim ve kazandım. Sonrasında sözlü sınavım için yeniden hazırlanmaya başladım ve mülakat sınavıma hazırlanma yolculuğumda tüm mevzuat ve tarife konusunda KTG ‘nin eğitimcileri ile her şeyi tek tek en ince ayrıntısına kadar öğrenip ,araştırdık ve verdiğimiz emekler sonucunda bugün sözlü sınavımı da kazandım. KTG ailesine ve vermiş oldukları tüm emeklere teşekkür ediyorum. KTG demek benim için ; güven ve başarı serüveni demektir.


Mesut KARAKULAK
0 532 783 74 04
CENK SELÇUK - EVRİM GÜMRÜK PROGRAMI & İTHALAT-İHRACAT GÜMRÜK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
CENK SELÇUK - EVRİM GÜMRÜK PROGRAMI & İTHALAT-İHRACAT GÜMRÜK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Sektörümüzde en etken programlardan biri olan evrim programının öğretilmesi ve iş bulmamız konusunda yardımcı olan KTG ailesine ve özellikle Can Yılmaz’a teşekkürlerimi sunuyorum. Sayenizde mükemmel bir firmadayım.

Cenk SELÇUK - 0 505 307 14 14
SEMİH VARDAR - EVRİM GÜMRÜK PROGRAMI & İTHALAT-İHRACAT GÜMRÜK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
SEMİH VARDAR - EVRİM GÜMRÜK PROGRAMI & İTHALAT-İHRACAT GÜMRÜK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Ktg eğitime kayıt olmaya geldiğimde sınıfları tek tek gezdim ve ders alt yapısının son derece iyi olduğunu fark ettim. Verdikleri kitabı incelediğimde gayet dolu olduğunu ve hiçbir ayrıntının atlanmadığını görmek beni sevindirmişti. Ardından derslere başladığımızda beni etkileyen en büyük faktör hocaların bize bir şeyler katma arzusuydu. (ek dersler vs.. gibi) Asla ders anlatmaktan kaçınmayan gerekirse tekrar tekrar anlatan hocaların olduğunu görmek benim için son derece önemliydi. İlerleyen derslerde bize temin edilen laptoplar ve uygulamalı anlatımlar sanki bir ofiste çalışıyormuşuz gibi ders işlememiz beni etkileyen diğer bir önemli unsurdu. Bu eğitimi aldığım için hiç pişman olmadım aksine çok mutluyum. Bütün hocalarıma kurumu işletenlere teşekkür ediyorum.

Semih VARDAR  0 553 738 19 02
BÜŞRA KARAPULAT - EVRİM GÜMRÜK PROGRAMI & İTHALAT-İHRACAT GÜMRÜK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
BÜŞRA KARAPULAT - EVRİM GÜMRÜK PROGRAMI & İTHALAT-İHRACAT GÜMRÜK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Yeni mezun birisi olarak temelde öğrendiklerimi uygulamada görmek için arkadaş çevremden duyarak araştırmaya başladığım KTG evrim eğitim programı bana çok şey kattığını düşünüyorum. Ayrıca program bitince sektöre girmem için iş imkanı sağlamış olmaları da bir diğer avantajı. Tekrar teşekkürler KTG.

Büşra KARAPULAT 0 530 976 60 98
NESLİHAN KAÇAR - EVRİM GÜMRÜK PROGRAMI & İTHALAT-İHRACAT GÜMRÜK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
NESLİHAN KAÇAR - EVRİM GÜMRÜK PROGRAMI & İTHALAT-İHRACAT GÜMRÜK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Çevremden aldığım tavsiyeler doğrultusunda en güvenilir evrim kursu olarak KTG eğitimi tercih ettim. Evrim programının bilmediğim ince detaylarını öğrenmek ve bildiklerimi pekiştirmek için gittiğim kursu verimli bir şekilde tamamladım. Kurs sonrası işyerinde daha faal olarak çalışıyorum. Ayrıca kendileri de iş konusunda yardımcı oluyorlar. Kısacası aldığım eğitimden memnun kaldım. Özellikle iş bulma konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşların tercihleri arasında ilk sırada olmalı diye düşünüyorum.


Neslihan KAÇAR -0 545 914 05 33
VOLKAN KUM - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
VOLKAN KUM - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Arkadaşlar bilindiği üzere mesleğimiz hak ettiği konumda değildir. Mesleğimizin daha iyi yerlerde olması için kaliteli Gümrük Müşaviri ve Gümrük Müşavir Yardımcılarına ihtiyacı vardır. Değişen ve gelişen bu global dünyada meslektaşlarımızın kendilerini geliştirmeleri ve daha iyi yetiştirmeleri gerekiyor. Bunun içinde doğru eğitimi, kendilerini kanıtlamış kurumlardan almalıdır. KTG Eğitim bu konuda kendini kanıtlamış, geliştirmiş ve sektörün öncü eğitim kurumlarından biridir. Kutluhan TANISALI hocamız öncülüğünde uzman kadrosuyla birlikte en kaliteli eğitimi sunmaktadır.
22.12.2019 tarihinde Ankara Üniversitesi tarafından yapılan Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavında ne kadar da şartlar ağır ve zor olsa da KTG Eğitim ile başardık. Başta değerli Kutluhan TANISALI olmak üzere diğer hocalarımıza da teşekkür ederim.

Volkan KUM
0555 017 27 21
DEMET ÖZKIRIM ÇAĞLAR - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
DEMET ÖZKIRIM ÇAĞLAR - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
İlk sınav hakkım ve sektör dışı iş geçmişim olduğu için iyi bir kurs arayışına girdim.  Araştırmalarım neticesinde değerli bir arkadaşım KTG'yi önerdi. Uzak olmasına rağmen tereddüt etmeden KTG'yi seçtim ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. Öncelikle bu uzman kadroyu bir araya getiren Kutluhan TANISALI Hocama daha sonra Gökhan Orhan ARSLAN , Emrah ENGİN ,Umut ŞEDELE ve Güven YILDIZ hocama  teşekkür ederim. Tabiki başarılı olabilmek için azimli ve istekli olmak şart. Bu yolda doğru pusulayı bulmak da şansım oldu. Stresten beynimiz yandığında ise içtenliği ve enerjisiyle yüzümüzü güldüren KTG'nin CAN'ı iyi ki varsın. 
Yolculuk uzun ve bu yolculukta yoldaşım siz olacaksınız.

Demet ÖZKIRIM ÇAĞLAR
0 538 923 17 11
ŞEYDA YAYLA - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
ŞEYDA YAYLA - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Kelimeler ile anlatamayacak kadar çok sevinçliyim. Çok emek verdik, çok fedakarlıklar üstlendik; şükürler olsun Rabbim emeklerimizi karşılıksız bırakmadı. 
Bu sürecin başından sonuna yol gösterdiği için KTG ailesindeki tüm hocalarımıza gönülden teşekkür ederim. 2 yıl sonra Müşavirlik hazırlıklarında görüşmek üzere ..

Şeyda YAYLA
0 538 285 36 43


ÜLKÜ YÜKSEL - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
ÜLKÜ YÜKSEL - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Mesleki eğitimi en kaliteli şekilde sunan ,ilgili ve  özverili çalışmalarından dolayı takdir ettiğim KTG Eğitim ailesine sınavı kazanmam daki  desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Gümrük Müşavirliği Sınavı hazırlık sürecinde de görüşmek dileğiyle..


Saygılarımla,
Ülkü F. YÜKSEL
0 507 667 32 58

VEDAT KARACA - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
VEDAT KARACA - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Sınava hazırlık sürecinde  başta Kutluhan TANISALI  hocamıza ve diğer tüm hocalarımıza KTG eğitim ailesine çok teşekkür ederim. Emeğimizin karşılığını aldık çok şükür. Gümrük Müşavirliği Sınavına hazırlıkta görüşmek üzere, iyi ki KTG.

Vedat KARACA
0 553 093 62 62
TEKİN KILIÇGEDİK - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
TEKİN KILIÇGEDİK - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Bu zorlu ve stresli sınav sürecinde KTG eğitim seçmiş olmam benim için büyük bir avantajdı. KTG eğitim sadece bir eğitim kurumu değil. Bu işi profesyonelce gerçekleştiren ve bir o kadar samimice öğrencilerine yaklaşan bir kurum. Kursun getirdiği bir çok avantajlar var; Online test portalı, Kaçırdığınız derslerin videolu tekrarları ve etütleri. Etütlere ayrıca youtubede KTG eğitimin kanalından izleme şansınızda oluyor. Gümrük müşavirliği sınavında da tercihimi KTG eğitimden yana kullanacağım. Umarım daha da iyi yerlere gelirler ve bir çok meslektaşıma yardımları dokunur. Verdikleri emekler için çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın KTG!

Ayrıca;
Kurs müdürü Can(ımız)'a da ayrıca bir teşekkür etmek gerek. KTG eğitimin başarısında Can'ın katkısı çok büyük. Bizlere her anlamda yardımcı olmuştur. Günün her hangi bir saatinde aradığınızda , mesaj attığınızda sorularınızı/sorunlarınızı mutlaka çözecektir.

Tekin KILIÇGEDİK
0 507 571 86 73

SEHER ÇETİN - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
SEHER ÇETİN - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Gerek dersler gerek online portal da yer alan testler, hazırlanırken çok yardımcı oldu. Video dersler de kaçırmış olduğum konularda ki eksiklerimi kapatma konusunda oldukça faydalıydı. Bu zorlu ve stresli sınav sürecinde yol göstericiliği için KTG ailesine çok teşekkür ederim.

Seher ÇETİN
0 537 387 39 48
İLKE BÜYÜKEMİR - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
İLKE BÜYÜKEMİR - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, 2019 Martta başlayan bir maraton, önceleri sadece hafta sonu dersleri, ilerleyen zamanlarda hafta içi en az 3 gün videolu dersler bu sayede mevzuatı en az 8-10 defa hocalarımızla yoğun tekrar,her derdimizle ilgilenen çözüm üreten ve bizlerle gece 23.00 e kadar kalan bir dost (Can Yılmaz ), sınav arifesi harika bir kamp ve ardından gelen başarının mutluluğun birlikte paylaşımı.Ben bu sene ikinci kez sınava hazırlanıp girdim ve şunu söyleyebilirim ki KTG'nin öncelikle eğitimdeki, bizlere ilgisindeki ve sınav bittikten sonra bile dava ve itiraz sürecinde hala bizleri yalnız bırakmaması destek olması yol göstermesi bu alanda ne kadar iyi organize, hakim ve rakipsiz olduğunuzu açık olarak görmeme sebep oldu. Sınava dair tecrübeleriniz ve bizim işimizi büyük ölçüde kolaylaştıran yöntem ve uygulamalarınız başarıya giden yolda çok önemli bir rol oynadı. 
Ve bu gerçekten çok enteresandır ki konuştuğum insanlar sınavdan başarısız olsalar dahi yeniden KTG ile hazırlanacaklarını  kuşkusuz olarak söyleyebiliyorlar bu gerçekten çok önemli bir nokta sizler için, gerçekten doğru yoldasınız. Özetle iyi ki varsınız sizlerin payı bu seneki başarımda çok büyük. İnşAllah kısmet olursa  A Karneye hazırlanırken de beraber olacağız iyi ki varsınız her şey için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim .

İLKE BÜYÜKKEMİR 
0 533 564 92 50SEZEN İLERİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
SEZEN İLERİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Merhaba KTG Ailesi,

Bu sınav benim son hakkımdı ve artık zaman yaklaştıkça ümidim kesilmişti sınava girmesem mi düşüncesi bayağı fazla idi ama  Kutluhan Bey ile birebir görüşmemiz beni çok fazlası ile motive etti ve bir daha sınava girmeyeceğim kelimesini kullanmadım aksine başaracağım çünkü benim bir hedefim var dedim. Sevgili KTG ailesi bu zor  süreçte her zaman yanımda olduğunuz için ,destekleriniz için çok  teşekkür ediyorum .En çok ne hoşuna gitti derseniz müthiş bir soru portalınız var ve her yerde çözülebilecek bir uygulama olduğundan dolayı soru çözmek daha zevkli hale geldi . 
Kutluhan Bey ve diğer sevgili hocalar  emeklerinize  sağlık  ve  gizli kahraman Can  müthiş bir enerjin var bunu da kursiyerlere yansıttığın  için hep var ol 
İyi ki eğitiminizden yararlanmışım , iyi ki varsınız.
Sevgilerimle ,

Sezen İLERİ
0 534 849 79 29

GÖKÇE ÇELİK - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
GÖKÇE ÇELİK - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavı'na 2019 yılında hak kazandım ve hazırlık yılımı KTG Eğitim ile sürdürmeye karar verdim. Gerek profesyonel eğitim kadrosu ile gerçekleştirilen dersler, gerek ders dışı gerçekleştirilen videolu eğitimler ve gerekse eğitim portalındaki destekleyici sorular sayesinde hazırlık sürecimi maksimum fayda elde ederek tamamladım.
Sınava yakın dönemde gerçekleştirilen kamp ise, son tekrarlarımı yapmamı ve sınava tam olarak hazır duruma gelmemi sağladı. Ki nitekim başarıyı da yakaladık.
KTG Eğitim, sadece sınav desteği ile değil, aynı zamanda psikolojik destekler ile de yanımda oldu. Benimle beraber kazanmak istedi, azmetti ve çok çalıştı. Doğru bir eğitim kurumu ile yolu tamamladığım, sınav çıkışında yüzümdeki gülümsemeden anlaşılıyordu.
Emek, alın teri ve başarı el ele yürür. Bu uzun yolda, var gücüyle emek veren, alın teri döken ve başarıya götüren siz değerli KTG Ailesine teşekkür ederim.

Gökçe ÇELİK
ŞAKİRE DEMİRCİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCI
ŞAKİRE DEMİRCİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCI
Hedeflerime bir adım daha yaklaştığım bu zorlu süreçte bana destek olan KTG eğitimi seçtiğim için asla pişman olmadım.
Bizler için ciddi anlamda  emek veren eğitimciler, öğrenme sınırı olmayan sistemi ve tüm sorularıma cevap bulduğum hazırlık kitabı ve soru portalı bu yolda hep benimle oldu sıfırdan bu yola girip ilk hakkımda karneyi almak benim için büyük bir başarıdır. Bu başarımda eğitim sistemine güven duyduğum KTG eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederim .

Şakire DEMİRCİ 
0 541 610 38 60

BASF TÜRK KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD. STİ
BASF TÜRK KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD. STİ

Ktg eğitim ailesi  ,

Kurumunuzun Müşavirlik Sınavına hazırlık kursunda öğrenciniz olarak Gümrük Müşaviri olmaya hak kazanan biri olarak bu süreçteki katkılarınız için teşekkür ederek başlamak istedim.

Teslim şekilleri dış ticareti doğru yürütmenin en önemli başlıkları arasında yer almaktadır.Dış ticaretin tüm aktörleri tarafından doğru değerlendirilmesi ve uygulanması önem arzediyor .

BASF Türk Kimya firmasının Gümrük ve Dış Ticaret departmanında çalışıyorum.Burada hem ithalat hem de ihracat işlemlerimizde güncel mevzuat değişikliklerini yakınen takip edip firmamızı etkileyen durumları değerlendiriyoruz.

Incoterms 2020 ile gelecek değişiklikleri bu konunun üstadı Sn Nihat Turhan’dan dinlemek mesleki açıdan çok ciddi bir kazanım ve farkındalık yarattı.

Ktg’nin güncel konularda organize edeceği ve konunun uzmanları ile bizleri buluşturacak eğitimlerin sıkı takipçisi olacağız .

Melike YILMAZ
Gümrük Müşaviri 
SAVAŞ ÖZDOĞAN - SYK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ -GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
SAVAŞ ÖZDOĞAN - SYK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ -GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

INCOTERMS Dış Ticarette Teslim Şekilleri 2020 yılında yeni versiyonu ile yürürlüğe gireceğinden KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin bu konuda hazırladığı Bilgilendirme Seminerine katılma şansı elde ettim.

Seminerde Nihat TURHAN Hocamız ile bugün tanıştım.

KTG Eğitim bu konuda çok doğru bir seçim yapmış.

Sayın TURHAN Teslim Şekilleri konusunda gerçekten uzman bir Hoca.

Konusundaki engin bilgi ve uygulama tecrübesi Seminerde fazlasıyla  göz dolduruyor.

Hazırlamış olduğu Teslim Şekillerini anlatan  "Şemalı Bröşür"  ile Seminere katılanlara doyurucu bilgiler verdi.

Biz Gümrük Müşavirlerinin bilmek zorunda olduğu ancak ne kadar uğraş versek de  bu konuya bakan bir Bankacı/Kambiyo Uzmanı/Öğretim Üyesi kadar Uzmanlaşma imkanımız olmayan Teslim Şekilleri gibi önem arz eden konuda  düzenlemiş olduğu bilgilendirme Seminerinden dolayı KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerini tebrik eder, teşekkür ederim.


Saygı ve Sevgilerimle

Savaş ÖZDOĞAN
Genel Müdür Yardımcısı -SYK Gümrük Müşavirliği KENAN YILDIZTAŞ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
KENAN YILDIZTAŞ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Sevgili KTG Ailesi,
Müşavir olduğumuzun açıklanmasından 1 ay geçmesine rağmen yeni yeni Gümrük müşaviri olduğumuzun farkına varıyor ve hissetmeye başlıyoruz.Bu yüzden bugün bir teşekkürü borç bildim ve KTG ailesine iletmek isteğim  bir mesaj yazmayı düşündüm.
KTG'nin önemli destekleri ve motivasyonu ile Can Yılmaz'ın  verdiği moraller ile elimizden gelen çabayı da göstererek 2019 yılında Gümrük Müşavirliği mesleğine adım attım.Bu zorlu sınav sürecimde  KTG'nin göstermiş olduğu yardım ve çabaların , desteklerin gitmiş olduğum diğer kurslardan farkını insan yaşayıp üzerinden zaman geçtikçe hissediyor ve anlıyor.Çevremde ve arkadaşlarımdan da  görüyorum ki başka hiçbir kursta bu şekilde aile gibi  bir bağ ve sinerji oluşturulamadığı da aşikâr. Diğer kurumların Maddi kazançlarının dışında bir vizyonlarının'da olmadığı belli oluyor. KTG'nin sınavların son dakikasına kadar yardımcı olması'da  farklı olduğunu gösteren bir davranışıdır. KTG deki tüm hocalarımıza  ve  emeği geçenlere teşekkür eder, haklarını helal etmesini dilerim.Hepinizden Allah razı olsun.

Kenan YILDIZTAŞ
0 546 554 00 86ŞENCAN ŞEN - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
ŞENCAN ŞEN - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

       2018 yılı gümrük müşavirliği sınavına girmeye  karar verdiğimde, kendi imkanlarımla çalışarak sınavları kazanabileceğimi düşünüyordum.Bu sebeple Ağustos ayı ortalarına kadar kendi imkanlarım ile çalışmaya başladım.İlerleyen günlerde daha önce müşavirlik sınavı deneyimi yaşayan arkadaşların da baskısıyla kursa gitmeye karar verdim.Ağustos ayı olması sebebiyle kursların çoğu tamamlanmış veya kurs süresinin yarısına gelinmiş olması sebebiyle kabul edilmedim.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle KTG ile görüştüm.Son eğitim gruplarının 1,5 ay önce kurslara başladığını,ekstra gayret göstermem durumunda aradaki eğitim süresini kapatmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.Eğitimin başlarında bu sürenin kapanacağı konusunda ciddi tereddütlerim vardı.Zaman ilerledikçe gördüm ki,KTG nin uyguladığı eğitim sistemi sayesinde, geç başladığım  bu kursta çok ilerleyip yol katettmişim ve sınavı kazanabilecek ciddi bir aday haline gelmişim.Burada,KTG de eğitim veren konusunda uzman,uzman olduğu kadar, bildiğini etkili bir biçimde kursiyerlere geçirebilen hocalarımızın katkısı çok büyüktü.Aynı zamanda KTG nin eğitim portalında yer alan konular bazında sınıflandırılmış binlerce soru, konuların tekrar edilmesi ve pekiştirilmesi açısından çok ama çok önem arz etmekteydi.Portalda yer alan testlerde ki sonuçlara göre yapılan değerlendirmeler sayesinde eksik kaldığım konular görüyor olması ve bu eksikliği gidermek için bu konulara daha fazla eğiliyordum..Ayrıca sınava yakın tarihlerde yapılan kamplar sayesinde de birebir sınav tecrübesi yaşadım ve  bu sayede sınava girdiğimde heyacanım yok denecek kadar azdı.

     Yazılı sınavda başarı gösterdikten sonra  sözlü mülakaat aşamasını rahat geçebilmek için sözlü mülakaat eğitimlerine devam ettim.Bu eğitimler yazılı sınav eğitimlerinden farklı olarak, kursiyer odaklı veriliyordu.Konular kursiyerler tarafından anlatılıyor ve tartışılıyordu.Bu sayede hem kursiyerlerin anlatma ve ifade etme yetenekleri geliştiriliyor hem de özgüvenleri arttırılıyordu.Son olarak da demo mülakaat yapılarak, mülakaat ortamında olabilecek heyacan ve stresin en aza indirilmesi sağlanıyordu.Tüm bu uygulamalar sayesinde çok rahat ve başarılı bir mülakkat geçirdim.

     Sınavların sonunda gördüm ki, gayreti her ne kadar biz gösteriyor olsak da  , kazanmanın yolu ve yöntemi tamamıyle KTG ekibinden geçmektedir.Siz kazanmak isteyin KTG zaten kazandırır.Bu sebeple KTG ailesine katılmak sınava en az 3 adım önde başlamak  demektir.Teşekkürler KTG Ailesi...

ŞENCAN ŞEN

0 544 651 41 01


FIRAT MALLI - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
FIRAT MALLI - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Saygıdeğer KTG ailesi gümrük müşavirliği yazılı ve sözlü sınavlarında vermiş olduğunuz kaliteli eğitiminiz ve sunmuş olduğunuz hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Fırat MALLI 

0 535 884 44 62
RAMAZAN ÇAKMAK - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
RAMAZAN ÇAKMAK - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

Gümrük Müşavirliği sınavına 2017 yılında Denizli de kurs imkanı olmadan kendi imkanlarım ile hazırlanmış ve başarılı olamamıştım. Ancak 2018 yılında kendini ispatlamış profesyonel bir ekipten yardım alarak KTG ailesiyle yazılı sınav öncesi Ankara kampında tanıştım. Sınav saatine kadar verdikleri eğitim ve moral için hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadık ve başarıyı hep birlikte elde ettik.

Sözlü mülakat eğitimlerimizde verilen konulara araştırma yaparak çalışmamızı sağlayıp, konulara tüm yönleriyle hakim olmamızı hedefleyen  ve aslını aratmayan demo mülakatımız bizleri bu süreçten anlımızın akıyla çıkmamızı sağlamıştır.

Bu süreçte desteklerini ve dualarını üzerimizden eksik etmeyen başta ailem, KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri kurucusu değerli hocamız Kutluhan Tanısalı’ya, kıymetli hocalarımıza ve Eğitim danışmanımız Can Yılmaz 'a  sonsuz teşekkürler…


Ramazan ÇAKMAK 

0 542 204 58 84

ONUR ALİ KALENDAR - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
ONUR ALİ KALENDAR - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
En başından beri tüm desteklerini koşulsuz esirgemeyen, sınav hazırlık aşamasında her an yanımızda duran, yoruldum tamam dediğinizde durmadan ‘’portalda ki soruları çözdünüz mü arkadaşlar’’ söylemini aralıksız gerçekleştirerek yakanızdan bir türlü düşmeyen başta Can Yılmaz ve Kutluhan hocam olmak üzere tüm KTG ailesine teşekkürlerimi sunarım. İşiniz KTG'ye  düştüyse bilin ki o iş çoktan olmuştur. İyi ki varsınız.

Teşekkürler KTG Ailesi.

Onur ALİ KALENDAR

0 544 964 10 98
BİRGÜL AKSU - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
BİRGÜL AKSU - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
KTG ailesiyle başarıya ulaştım bu ailenin üyesi olmaktan gurur duyuyorum.Benim için bir kurstan fazlası sadece eğitim vermiyor her anlamda size destek olarak başarı ya ulaşmanızı  sağlıyor. Teşekkürler KTG. 


Birgül AKSU

0 536 340 81 69
MEHMET DERİN- GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
MEHMET DERİN- GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Bir önceki sözlü sınavı kaybetmiş biri olarak, herşeyi geride bırakıp yeniden hazırlandım ve yazılı sınavı tekrar kazandım. Sözlü sınav için kesinlikle yardıma ihtiyacım olduğunu bildiğim için daha önceden de tanıdığım KTG ye katıldım. İyiki de öyle yapmışım, çok güzel dostluklar edindim. Sınav döneminde, mevzuat ve tarife, sınıfa karşı konu anlatımları ve demo mülakat uygulamaları çok faydalı oldu. Hocalarımıza ve eğitim koordinatörümüz Can Yılmaz'a her şey  için çok teşekkür ederim.


Mehmet DERİN

0 506 487 85 46
İLKSEN GÜLSEÇGİN- GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
İLKSEN GÜLSEÇGİN- GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

Teşekkürler KTG Ailesi ;

Öyle bir süreç düşünün ki her destek bir basamak olarak yansır hayatınıza ve ilerlemenizi sağlar hedefinize doğru.

İşte öyle bir süreç olan ve bu değerli unvanı kazanmamı sağlayan bu sınav sürecinde hep yanımda olan, ben onları ihmal etmek zorunda kaldığım halde asla sitem etmeyip hep destek olan aileme,

arkadaşlarıma ve henüz hiçbir şeyin farkında olmasa da annesini neredeyse hiç evde bulamayan ama bulduğunda hep sevgi ile sarılan biricik oğluma sonsuz teşekkürler.

Sonuç bireysel olacak olsa da ve hatta başarılı olmanın en büyük şartı bireysel çalışma olsa da, size yol gösteren ve başarabileceğinize inanan, sizi de buna inandıran desteğiniz varsa yolunuz çok açık demektir.

Farkını her yönü ile ortaya koyan KTG Eğitim bu söylediğimin en büyük kanıtıdır. Tüm bilgi ve birikimi ile yanımda olan değerli hocalarım Kutluhan TANISALI, Serkan DÜZMEKİK, Güven YILDIZ, Alpaslan ÇAVDAR, Sezai KAYA, Umut ŞEDELE, Nihat TURHAN, Soner POLAT

o değerli tecrübelerinizi, bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için, Can YILMAZ her koşulda, her şartta bana olan inancın, yardımın ve desteğin için çok teşekkürler.

KTG Eğitim’de olmak bir ayrıcalıktı.

İlksen GÜLSEÇGİN


0555 723 56 28


OKTAY GÖZÜKARA - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
OKTAY GÖZÜKARA - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
KTG AİLESİ VE HOCALARI

Gümrük Müşavirliği sözlü Mülakat sınavında bize vermiş olduğunuz destek
ve katkılar için çok teşekkür ederim.  Bu sıkıntılı süreçte devamlı yanımızda 
olan Hocalarımız ve Can beye katkılarından dolayı tekrardan teşekkürü
bir borç bilirim.  İyiki varsınız.


Oktay Gözükara
0532.337.95.42
FERAT BAYKUŞ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
FERAT BAYKUŞ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Üniversiteye başladığım 2. Sene bir karar almıştım. Mezun olduğumda Gümrük Müşaviri olacaktım. Uzun ve bir o kadar stresli yıllar sonrasında çok şükür Şuan Gümrük Müşaviri oldum. Bu süreçte aile desteği ve eğitim çok önemli olup, doğru yerde doğru insanlar ve kaynaklar ile doğru eğitimi almak gerekir.  Bu konuda KTG eğitim kurumunda bulunan her saat ulaşabildiğimiz değerli hocalarıma ve her neye ihtiyacımız olursa hep yardımcı olan görüş ve düşüncelerimize saygı gösterip yerine getirmeye çalışan Can Yılmaz kardeşime bu süreçte yanımda oldukları için çok ama çok teşekkür ederim.


Ferat BAYKUŞ

0 506 378 06 09
ABDÜLKERİM KARAMAN - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
ABDÜLKERİM KARAMAN - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Zorlu bir süreç olan Gümrük Müşavirliği sınavını bir seyahate benzetiyorum.Rehberin iyiyse hiçbir detayı kaçırmazsın.Deneyimli hocalara sahip eğitim kadrosu , sınav ayarında demo mülakatları , 7/24 interaktif uygulamaları ile profesyonel bir ekip.Doğru kişilerle doğru rotayı takip edebilmek bu işin en can alıcı noktası.Teşekkürler KTG.

Abdülkerim KARAMAN

0 538 472 07 30
FUAT GÜNER - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
FUAT GÜNER - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Düşünsene bir sınava hazırlanıyorsun ve sayısız konudan sorumlusun! Hepsi tek seferde ve hayatın boyunca sadece üç kere girebileceğin bir sınav.
 
Günler, haftalar, aylar hatta ve hatta belki de yıllar harcıyorsun uğruna. Eşinden, dostundan, çoluğundan çocuğundan soyutlaşıyorsun. Her şeyi erteliyorsun! Hele bir şu sınav geçsin!!
 
İşte bu hazırlık döneminde, daha sayamadığım ve insanı strese sürükleyen onlarca sebep yumağı içinde bu işe emek vermiş, bu işi bilen ve yaşayan daha da önemlisi bu işe gönül vermiş insanların desteği daha da güç veriyor insana. İşte tam olarak bu noktada KTG ile tanışma fırsatı buldum. Koşulların hep daha iyi olabilmesi adına harcadıkları çaba takdir edilesidir. Şartların iyileştirilmesi bir yana, bireysel ihtiyaçlar için dahi harcanan çaba inanılmazdı.
 
İnandığım ve savunduğum bir nokta var ise o da bu sınavı başarıya taşıyan şeyin bireysel çaba olduğudur. Ancak yatsınamaz bir gerçek vardır ki yön verenlerin emeği de çabası da bir o kadar önemli ve kıymetlidir. 
 
KTG’nin teşekkürü fazlası ile hakettiği nokta burasıdır.

Fuat GÜNER

0 533 247 42 11


AKİF DEMİRAL -GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
AKİF DEMİRAL -GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
KTG Ailesine Teşekkürler .
Sözlü mülakat sürecinde hiçbir detayı atlamayan Kutluhan hocaya demo mülakatta Ankara’daki havayı birebir yaşatan kuruldaki hocalarımıza sevgili koordinatörümüz Can Bey'e günün her saatinde verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederiz. KTG  Eğitim bu işe gönül vermiş akademisyen duruşundan dolayı kendilerini kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum .

Akif DEMİRAL
0 535 469 59 28

BARIŞ TURHAN -GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
BARIŞ TURHAN -GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
15.05.2019 Tarihinde  Gümrük Müşavirliği sınavını kazandığımı öğrendim.Bu başarıda büyük emeği olan sevgili KTG ailesine teşekkürü bir borç bilirim.Sevgili Can’a, Kutluhan Hocama,Güven hocama, Serkan hocama,Umut hocama,Nihat hocama,Alpaslan hocama çok teşekkür ederim.Başarılarımızın devamını dilerim.


Barış TURHAN

0 535 207 19 55 
AHMET ERİKEL -GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
AHMET ERİKEL -GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
KTG  ailesine  çok çok teşekkür ederim.  Kutluhan Hocam diğer hocalarımız bu zorlu süreçte ne zaman saat kaç olursa olsun her zaman destekçim oldunuz. Kendi adıma tekrar teşekkür ederim. İyi ki KTG ye gelmişim.

Ahmet ERİKEL 

0 535 556 44 81
KEVSER TOPKAROĞLU -TEKNİK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
KEVSER TOPKAROĞLU -TEKNİK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavında üst üste yaşadığım başarısızlıkların ardından  KTG eğitim ile tekrar sınava hazırlandım.Başlarda sınava girme fikrim bile yoktu.Ancak sonradan, test portalları, ders anlatımları, etütler derken sınava hazır olduğumu hissettim.Son hakkımdı ama vazgeçmedim.Bu vesileyle başta Kutluhan  hocamız olmak üzere tüm hocalarımıza ve vazgeçmememiz için çabalayan Can Bey’e teşekkür ederim


Teşekkürler KTG ailesi.


Kevser TOPKAROĞLU


BURAK GÜRYALÇIN - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
BURAK GÜRYALÇIN - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

KTG eğitimin Gümrük Müşavir Yard. Sınavı hazırlık eğitimine  , 2018 senesinde katıldım .Değerli hocam Gümrük Müşaviri Kutluhan TANISALI ve  yine birbirinden değerli mesleki kariyerlerinde kendilerini çok iyi geliştirmiş Uzman eğitimci kadrosu , Bakanlığın yapmış olduğu son  birkaç yıldır yapılan sınavlarını çok iyi analiz etmişler . Eğitimlere katılanların geniş ve karmaşık olan Gümrük mevzuatını nasıl yorumlayacaklarını, ilerde meslek erbabı olarak bu işi yaparken nelere dikkat etmeleri gerektiğini sürekli  aktarmaya çalışan kendini sürekli güncel tutmayı misyon edinmiş bir eğitim kurumu olarak tanımlaya bilirim , meslekte sadece sınavlara hazırlanan kişilere değil kendini geliştirmek isteyen her bireyin eğitim kurumunu ziyaret etmesi gerektiğini düşünüyorum.Kursa başladığınız anı bırakın size yardımcı olmak için saat mefhumu olmaksızın  çabalayan  eğitim koordinatörü  Can YILMAZ ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren kurumun desteğini her an için  hissetmeye başlıyorsunuz ,İletişim kanallarını çok iyi kullanan ve teknolojiyi yakından takip edip yeniliklerle sınavlara hazırlananların işlerini kolaylaştırmak için emek sarf eden bir yapıları var , Tabi ki  kurumun yol göstermesinin  yanında kişinin başarılı olmak için  emek sarf etmesi dersleri kesintisiz takip  ve verilen hedeflere odaklanması  lazım kendisine bir hedef belirleyip oraya kanalize olması disiplinli bir çalışma süreci ile hazırlanması gerek ,bu şekilde  sınav zamanı  dış faktörler çok rahat atlatılıp  ve kendinden emin bir şekilde başarının sağlanacağını düşünüyorum .Bahsetmiş olduğum kişilerin çabalarının yanında kurumda eğitim alma fırsatını yakalayan  sınavlara girecek tüm adayların hissettiği samimiyet ,arkadaşlık ve dostlukları , maddi ve manevi destekleri her zaman için hissediliyor KTG eğitimin varlığı işte bu noktada  ortaya çıkıyor. Benim Bu zorlu sınav hazırlık sürecimde  bana desteklerini esirgemeyen tüm KTG ekibine çok teşekkür ediyor  sevgi ve saygılarımı iletiyorum tekrar görüşmek dileğiyle .

Burak GÜRYALÇIN.
    

0 553 812 24 16
SEDA YAVUZ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
SEDA YAVUZ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

2018 Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavında , başarılı olmamda emeği geçen başta Kutluhan Hocamız olmak üzere ,tüm hocalarımıza ve Can Bey’e teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler Ktg ailesi.

Seda YAVUZ 

0 549 320 20 10ZAFER ÇETİN -CAPTAİN LOGİSTİCS - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
ZAFER ÇETİN -CAPTAİN LOGİSTİCS - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

KTG Ailesi’ni bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım ve tanidığıma da çok mutlu oldum. Öncelikle eğitim kalitesi ve eğitmenlerin ince ince tüm detaylarda buyuk bir özveriyle titizlik göstermesi  kesinlikle takdiri hak ediyor .

Eğitim dönemince bir konuya ait o konuyla ilgili tüm kanun maddelerini , yönetmelik maddelerini ve yayımlanmış ilgili tüm tebliğleri tümüyle ayni anda sunmaları o konuyu tam anlamıyla kavramanızı sağlıyor  öte yandan telefonlarda kullanılan uygulama günün her saatinde sınava yoğunlaşma konusunda çok fayda sağlıyor.

Sonrası zaten sizin çalışma ve tekrarlarınızla kaçınılmaz son ;  Basari geliyor.

Tesekkürler KTG Ailesi !AYTEKİN AYDINLAR - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
AYTEKİN AYDINLAR - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Uzun zamandır sektörün içinde biri olarak gümrük sınavları için düzenlenen kursların gereksiz olduğunu düşünüyordum. Ta ki bir arkadaşım beni ikna edene kadar. Kutluhan Hoca ve diğer eğitimciler son derece başarılı bir eğitim süreci sağlıyorlar. Kitaplar ve eğitim portalı bu alanda en iyisi. Ve sonunda sınavı kazandım. Herkese çok teşekkür ederim. 


Bir teşekkür de her daim güler yüzlü Can kardeşime. Desteklerin için çok teşekkür ederim.

Aytekin AYDINLAR

0 546 204 29 50
MUHAMMET ERYİĞİT -OĞUZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
MUHAMMET ERYİĞİT -OĞUZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
KTG'yi arkadaş tavsiyesiyle başladım. İyi ki KTG' yi tercih etmişim  gerçekten öğretme ve başarı odaklı bir eğitim anlayışları var sunduğu imkanlar diğer kurslara göre çok fazla ve ek ücret ödemeden faydalanmak çok önemli. Ben kursum için para ödedim ayrıca etüt derslerine katıldım daha sonra videolu ders tekrarlarına katıldım aslında bir konuyu 4-5 kere tekrar etmiş oldum test  portalıda çok önemli etken yolda iş yerin de evde her an uygulamaya girerek binlerce soruya ulaşma şansım oluyordu bu kadar imkan bir arada sunulmuşken hepsine katılıp ben kazanacağım deyip de kaybeden olacağını sanmıyorum.

Teşekkürler KTG.

Muhammet ERYİĞİT
0 507 321 91 61
SİNEM MUNGAN -SIR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ- GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
SİNEM MUNGAN -SIR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ- GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
2018 yılında hazırlanmış olduğum Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavında Kutluhan Hoca sayesinde başarı ile tamamladım.Sınava hazırlık döneminde böyle bir eğitim sistemi oluşturmaları, portalda soru paylaşımları oldukça verimliydi. Bu zorlu süreçte hiçbir zaman desteğinizi bizden esirgemediğiniz için KUTLUHAN TANISALI ve bizi her konuda doğruya yönlendiren ve bilgilendiren CAN YILMAZ’ a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


 SİNEM MUNGAN
0 542 219 46 52
MUSTAFA ORAL - KARACA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ -GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
MUSTAFA ORAL - KARACA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ -GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
2.Hakkım olan B karne sınavı, zorlu ve stresli süreçte kursun başladığı andan itibaren sınav sonuçları açıklanana kadar desteğini esirgemeyen hocam Kutluhan TANISALI ve biz kursiyerlerin her zaman yanında olan Can YILMAZ’a emekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. A karne sınavında görüşmek dileğiyle.  Dersimize giren Kutluhan TANISALI -Güven YILDIZ- Umut ŞEDELE- Emrah ENGİN - Alparslan ÇAVDAR - Soner  POLAT 'ın  emekleriniz ve destekleriniz için teşekkür ederim.
Uzman kadrosuyla size destek veren KTG Eğitim ailesine yoksa siz daha katılmadınız mı ?

Mustafa ORAL
0555 393 53 47
TEMEL GÜNER - RAM GÜMRÜKLEME - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
TEMEL GÜNER - RAM GÜMRÜKLEME - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Sizinle geçirdiğim eğitim süresi içerisinde bana ve kursiyer arkadaşlarıma yaptığınız katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum.Bu süreçte tarafımıza gösterdiğiniz çaba anlayış ve emekleriniz sayesinde   çok arzu ettiğim ve mesleki açıdanda  ihtiyacımız olan yardımcı karne sınavını başarı ile tamamladım. Tarafımıza sağlamış olduğunuz bu güzel  ve konsantrasyonu yüksek ortam için başta  eğitmenimiz  Kutluhan TANISALI ve  bize her ortamda ve durumda  destekleriniz için Can bey size çok müteşekkirim.Müşavirlik sınavında da hiç düşünmeden  bu dostluk arkadaşlık ve başarı ortamının içinde olmaktan büyük mutluluk duyacağımı belirtir KTG ailesinin başarılarının devamını dilerim.

Temel GÜNER
0 533 520 67 64


YILMAZ LAÇİN - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
YILMAZ LAÇİN - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI


Sevgili KTG ailesi her şeyden önce gerçekten bizler için göstermiş olduğunuz insan üstü çabalarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Hem kurs süresi boyunca hemde Ankara'daki kamp süresi boyunca profesyonelliğin en büyük örneğini gösterdiniz.Bizlere her zaman bir aile gibi davrandınız tabiri caizse 7/24 tüm sorularımıza cevap verdiniz hiçbir zaman sorularımızı cevapsız bırakmadınız. Gümrük Mevzuatı bu kadar anlaşılır ve akılda kalıcı bir şekilde anlatan ve sevdiren Kutluhan Tanısalı hocamız bizleri günün her saati bilgilendiren hep takip eden hep neşemiz olan KTG ailesinin olmazsa olmazı Can Yılmaz , Kaçakçılık ve Kıymet derslerini büyük bir aşkla anlatan Güven YILDIZ  hocamız , Transit Tebliği bir roman gibi anlatan Umut ȘEDELE hocamız ve tüm KTG ailesi herşey için sizlere çok teşekkür ederim. KTG'li olmak bir ayrıcalıktır.

Yılmaz LAÇİN 
0 537 337 64 18‬ MÜZEYYEN SANAL - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
MÜZEYYEN SANAL - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

KTG' ye bize vermiş olduğu eğitim ve ilgiden dolayı teşekkür  ederim.kazanmış olduğum Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavında bana büyük katkısı olmuştur.Kısmet olursa Gümrük Müşavirliği sınavı içinde KTG'nin vereceği eğitimden faydalanmak isterim .Emeklerinden dolayı KTG ailesine teşekkür  ederim.


Müzeyyen SANAL 

0 533 131 93 36
SÜLEYMAN YAVUZ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
SÜLEYMAN YAVUZ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Teşekkürler KTG Eğitim,

KTG ailesi olarak her anlamda ve her alanda yardımcı olduğunuz bizi bir kere bile sorduğumuz sorularla geri çevirmediniz  müşteri değil de arkadaş gibi davrandığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. KTG 'yi seçtiğim için kesinlikle pişman olmadım ve gidecek arkadaşlarında pişman olmayacağına inanıyorum.


Süleyman YAVUZ
0 532 790 24 31
ÖZGE ÇELİK AKBULAT - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
ÖZGE ÇELİK AKBULAT - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
2018 yılı gümrük müşavir yardımcılığı sınavı sürecine tavsiye üzerine KTG  ailesini seçtim, bu kısa süreçte hızlandırılmış kursla kazandığım bu bilgileri  sınavda başarılı olabilecek bir seviyeye geldim, başarıyı elde ettim ve sınav sonucunu aldığımda iyi ki KTG'yi seçmişim diyorum. Gerek test portalı olsun gerek ders anlatımlarıyla bize emeği geçen Kutluhan hocaya ve yönlendirmeleriyle danışmanımız Can  YILMAZ'a teşekkürü borç bilirim. Gümrük Müşavirliği  sınavında tekrar KTG Eğitimde  görüşmek dileğiyle.

Özge ÇELİK AKBULAT
0 543 629 29 40
RAMAZAN SUSAM -PLATİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
RAMAZAN SUSAM -PLATİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
KTG kursiyerleriyle yakından ilgilenen bilgisini takip eden ve Kutluhan hocanın örnekleme ve kolay anlaşılabilir şekilde anlatımı sınıf testleri ve test portalındaki binlerce soru kazanmamız için her şeyi yapan kaliteli bir kurs. Bu sınava girecek  herkese tavsiye ederim KTG ailesine teşekkür ederim.

Ramazan SUSAM 
0 537 325 84 37

HANDE BULUT- ÜNSPED GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
HANDE BULUT- ÜNSPED GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

Sevgili KTG Ailesi

2018 yılı gümrük müşavir yardımcılığı sınavında bu zorlu süreçte sizlerle birlikte yol alıp bizlere göstermiş olduğunuz ilginiz için sonsuz teşekkür ederim. A karne sınavında tekrardan görüşmek dileğiyle.


Hande BULUT
0 554 120 79 69
YUNUS EMRE KAR- DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
YUNUS EMRE KAR- DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

2018 yılı yapılan GMY sınavında bize verilen desteklerden dolayı gerek Hocalarımıza gerekse Danışmanlarımıza sonsuz teşekkür ederim. Bu zorlu yolda maddi manevi desteklerinden  ayrıca teşekkür ederim.  Bu  zor süreçli yolda güzel sonuç alabilmek için  her ne kadar kişinin kendinde bitmesinden ziyade verilen eğitimin öneminin bilinmesini isterim. İnşallah müşavirlik yolunda da ileri ki süreçte desteklerini göreceğiz.  
KTG ailesine sonsuz teşekkürler .

Yunus Emre KAR
0 534 432 43 45


SİBEL TOKER- TEKNİK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
SİBEL TOKER- TEKNİK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI


2018 yılı GMY sınav sürecini başarıyla tamamlamam da büyük emekleri olan gerek ders anlatımları gerekse test portalı sayesinde bizi sürekli ders çalışmaya teşvik etmeleri ile KTG Eğitim hocalarına ve özellikle her daim yanımızda olan Can Yılmaz’a çok teşekkür ederim. Sınava hazırlanacak arkadaşlara gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim GM sınavında  görüşmek üzere.

Sibel TOKER
0 543 252 17 19EYÜP YILMAZCAN- TEKNİK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
EYÜP YILMAZCAN- TEKNİK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

Teşekkürler KTG Ailesi 


2018 yılında KTG tarafından yapılan Gümrük Müşavirliği Yardımcılığı eğitiminde bulunmuş ve sınavı kazanmış biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. Uzman ve deneyimli kadrosu ile sizi bu yolda hedefinize ulaştıracaklarına eminim. Özellikle çalışma programları ve sizi teşvik edici yaklaşımları ile camianın en iyi eğitim veren kursudur desem hiçte abartmış sayılmam. İlginize, alakanıza çok teşekkür ederim.


Özellikle Can YILMAZ’a emekleri için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. 

Eyüp YILMAZCAN
0 542 628 83 60


MURAT DOĞAN - KESKİN GÜNGÖR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
MURAT DOĞAN - KESKİN GÜNGÖR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

KTG Eğitim, Gümrük camiasında çok büyük bir açık olan profesyonel eğitimi; sunmuş olduğu imkanlar, yenilikçi bakış açısı, camiada isim ve yer etmiş eğitim kadrosu, teknolojiyi pozitif kullanmak ve en önemlisi sistemli bir eğitim ile doldurduğuna inanıyorum. Kendilerine bana sağlamış oldukları bu imkanlardan ve camiada emsali olmayan eğitim sistemlerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Murat DOĞAN
0 537 491 65 68


DERYA YILDIRIM - MANGNA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
DERYA YILDIRIM - MANGNA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

Sevgili KTG Ailesi


Sınavı kazanmam da göstermiş olduğunuz büyük emek ve destek için hepinize çok teşekkür ederim.

İyi ki bu yola beraber çıkmışız, A karne sınavında tekrar görüşmek üzere.Derya YILDIRIM
0 531 498 62 65


KADİR YAVANLI - DMR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
KADİR YAVANLI - DMR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

Teşekkürler KTG Ailesi,

Sinava hazirlanma sürecinde güncel bilgilerin anında aktarılması, portaldan soru paylaşımları dersler, etütler ve özellikle ders çalışmaya teşvik etme açısından bir kursun yapması gerekenden fazlasını yaptığına inanıyorum. Gümrük Müşavir Yardımcılığı  sınavı hazırlık döneminde KTG ailesine destek ilgi ve alakasından dolayı teşekkürü bir borç bilirim.
Gümrük Müşavirliği  sınavında görüşmek dileğiyle..

Kadir YAVANLI 
0 537 671 59 94

DENİZ KANAT - TEKNİK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
DENİZ KANAT - TEKNİK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

Sevgili KTG AİLESİ,

2018 Yılı Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavını sizlerin büyük desteği ve katkıları ile kazanmış bulunmaktayım.

Sizi tercih etmemin ne kadar doğru olduğunu anlatmak gerekir ise; Konusunda Uzman Eğitim Kadronuzun olması, Eğitimde çağdaşlığı yakalamanız, Öğrencilerinizle birebir iletişim ağı kurmanız, soru havuzlarına öğrencilerin katkılarını ekleyerek çoklu bakış açılarını ortak paydada buluşturmanız, teknolojik tüm yatırımları yaparak öğrencilere her noktada her an ders çalışma ve soru çözme imkanları sunmanız gösterilebilir. Bunca imkanı kendine fayda sağlayacak şekilde kullanan öğrencilerin başarı kazanması TESADÜF değildir. Bu başarıyı elde etmemde göstermiş olduğunuz destek ve katkı için tekrardan teşekkür eder, Gümrük Müşavirliği sınavı için hazırlık zamanında tekrar sizlerle buluşmayı temenni ederim.

Saygılarımla.

Deniz KANAT 
0 532 468 68 33


SENA YURTTAŞ- BATU GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
SENA YURTTAŞ- BATU GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

Sektördeki en kaliteli eğitimin yanı sıra,motivasyonuyla,onlarca öğrenciye rağmen birebir takibiyle işini son derece ciddiye alan bir eğitim kurumu. Kitaplarındaki özet konu anlatımları mevzuatı tam anlamıyla kavramanızı sağlamakla birlikte soru bankalarıyla sınavı kazanmamanız adına size pek bir bahane bırakmıyor. Telefon uygulamasının soru çeşitliliği ve yayımlanan değişikliklere en kolay ulaşımı sunması meslekte sürekli güncel kalmanızı sağlıyor.
Her şey için teşekkürler KTG 

Sena YURTTAŞ

0 553 622 57 90

FERDİ ÖZBALTA - VENTUR GÜMRÜK MÜŞ.VE DAN.LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
FERDİ ÖZBALTA - VENTUR GÜMRÜK MÜŞ.VE DAN.LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

Teşekkürler KTG Ailesi


Öncelikle KTG' yi tercih etmemde ki  en büyük etken  ; Gümrük Camiasında  GMY ve GM sınavlarında ki KTG başarılarının  dilden dile dolaşması idi.
2017 GMY sınavında bir arkadaşımın  başarılı olmasına rağmen  uzak olması nedeniyle KTG ye gidemeyiş pişmanlığı ve başarısız olmasından endişe ettiği birkaç arkadaşını ‘’etütlerine dahi gidin ‘’ teşviki  ile KTG ye yönlendirmesi ve sonucunda bu arkadaşlarının sınavı kazanması benim KTG de eğitim almamın kesinlikle en doğru tercih olduğu düşüncemin yegane sebebidir.
Sn. Kutluhan Tanısalı hocamın baş yapıt kitapları , KTG aplication ve internet sitesinde ki yüzlerce sorudan oluşan havuzu başka kaynak aramamanıza yeterlidir.
Sınava girecek arkadaşlarıma KTG Eğitim Kurumunu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor ve sınavlarında başarılar diliyorum.

Ferdi ÖZBALTA
0 531 860 22 22EBRU AYDEMİR - HİTİT GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
EBRU AYDEMİR - HİTİT GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

KTG Eğitim ‘den Gümrük müşavir yardımcılığı için almış olduğum 120 saatlik eğitim sonrasında sınavı başarıyla tamamladım Müşavirlik yolunda girmiş olduğum bu yolda KTG ‘nin öğretmenleri, ders anlatımları , gün ve saat demeden ders çalışmaya teşvik etmesi,  her konuda bizlere olan desteği ve sınav süreci boyunca hep yanımızda olması sınavdaki başarımın ortağıdır. 

Destekler için tüm hocalarıma ve Can Yılmaza çok teşekkür ederim.


Ebru AYDEMİR 
0 554 137 93 72


KAAN ÜNAL - OĞUZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI
KAAN ÜNAL - OĞUZ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ YARDIMCISI

2018 yılında yapılan Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavına KTG Eğitimle hazırlandım gerçekten çok faydasını gördüm. KTG eğitimin hazırlık kitabı ve Online Gümrük Test portalını kullanmadan bu sınava girmeyin.

Kaan ÜNAL 

0 553 370 62 52
GEDİZ ÇINAR - BALCIOĞLU SELÇUK AKMAN KEKİ AVUKATLIK ORTAKLIĞI -JUNİOR ASSOCİATE
GEDİZ ÇINAR - BALCIOĞLU SELÇUK AKMAN KEKİ AVUKATLIK ORTAKLIĞI -JUNİOR ASSOCİATE

Balcıoğlu Selçuk Akman Keki Avukatlık Ortaklığı olarak uluslararası ticaret, ithalatta haksız rekabet, sübvansiyon uygulamaları gibi devamlı olarak çalıştığımız pek çok hukuki meseleyi gümrük boyutlarıyla daha ayrıntılı şekilde görmeyi istiyorduk. Gümrük işlemlerinin günlük hayattaki işleyişi hakkında KTG Eğitim ve Danışmanlık firmasından konunun uzmanı Kutluhan TANISALI ile iki gün süren yoğun bir eğitim gerçekleştirdik. Karmaşık gümrük ve dış ticaret rejimlerinin sistematik şekilde kısa bir zamanda aktarıldığı eğitimin sonunda, merak ettiğimiz tüm hususlarda özenli ve tatmin edici cevaplar alma fırsatımız oldu. Başta konuyu bizlere aktaran Kutluhan TANISALI  olmak üzere KTG Eğitim ve Danışmanlık firmasına, gümrük sürecine ilişkin sunmuş oldukları pratik bilgiler ve paylaştıkları değerli tecrübeler için teşekkür ederiz.


ÖMÜR HAVSA - BARSAN GLOBAL LOJİSTİK A.Ş - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
 Merhaba  2017 gümrük müşavirliği kazanan biri olarak KTG ekibine bize verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz.Bu zorlu süreçte gerek derslerde gerekse günün her saatinde iletişim acısından anlamadığımız konularda bize vermiş olduğu destekler bizim için gerçekten önemliydi. KTG ekibinin bundan sonraki süreçte başarılarının devamını dilerim.

Ömür HAVSA 
0539 552 03 91
SEMİH UNUGUNDEN - GÜLER & DİNAMİK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş. - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
SEMİH UNUGUNDEN - GÜLER & DİNAMİK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş. - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
Merhaba arkadaşlar,  


Eğitim almak amacıyla gittiğim Ktg den deneyim yüklü ayrılmam en büyük artım oldu. 
Ktg ye sözlü mülakata hazırlık amacı ile katıldım. Öncesinde düşüncem herhangi bir kursa dahil olmamaktı. Beni bir kursa katılmaya iten sebepler ise yoğun iş temposu içerisinde kendime çalışma düzeni oluşturmakta zorluk çekmem ve ders çalışmak için gerekli motivasyonumun düşük oluşuydu. Zira bu sınav için yüksek tempoda ders çalışmak ve konuları bir bütün olarak yakalamak grrekiyor. Ktg yi seçmemde ki sebeplerden öncelikli olanlar ise Ktg nin kurucusu olan Kutluhan hocamızın yakın zamanda sözlü mülakat deneyimini yaşamış olması, sınıf mevcudunun düşük tutulması ve kurs ücretlerinin ödenmesinde sağlanan kolaylıklar ve yine buna bağlı olarak öğrencilerini bir gelir kapısı olarak görmediği düşüncesini bana sağlamış olmasıdır. 
Kursa başladıktan sonra tanıma fırsatı yakaladığımız Serkan Düzmekik ve Umut Şedele hocalarımızın uzman oldukları alanlarda tecrübelerinden faydalandık. 
Eğitimlerde sadece dinleyici değil katılımcı olmamızın da getirdiği samimiyetle oluşan ortamda işlenen konuların verimliliği de bir okadar artıyordu. derse katılım zorunlu. Konu anlatımı gb. ( Konsept böyle :) ) bu anlatımların ( bazen anlatamamaların ) verdiği deneyim, sözlü mülakat için büyük tecrübe. Test usulü sınav düşüncesinden ayrılıp anladığımız konunun karşımızdaki kişiye aktarımını düzgün yapabilme becerisini arttırıyor. Yine eğitimlere katılan ve deneyimlerini paylaşan arkadaşların olması karşılaşabileceğimiz durumlar hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Kısacası eğitim projesi güzel uyarlanmış başarıya odaklı bir kuruluş Ktg. Yeni katılan deneyimli eğitimcileri ile de çalışmalarına kalite katacağı inancındayım. Başarıyı isterseniz elde edebileceğiniz bu yolda kılavuz olarak tercih edeceğiniz Ktg doğru bir seçim olacaktır. İş ve özel hayatımda da yanımda olacak dostlukların kazanılmış olması da pahabiçilmez bir değer.
Bahsetmeden geçmek olmaz samimi ortamın baş aktörü orada bir Can. Hepiniz onu tanıyacaksınız.  
Emeklerinizin karşılığını görmeniz dileklerimle,


Saygılarımla.

Semih UNUGUNDEN 

0 542 554 24 03


ÇİĞDEM ASLAN - OSKAR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
ÇİĞDEM ASLAN - OSKAR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

2018 yılında yapılan Gümrük Müşavirliği sözlü sınavı sürecinde KTG Eğitim ailesiyle tanışmış olmaktan ve bu süreci değerli hocalarımız Kutluhan TANISALI , Serkan DÜZEMEKİK ve Umut ŞEDELE ile birlikte geçirmiş olmaktan dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Ayrıca sınav süresince stresimizi, nazımızı çeken ve her zaman yanımızda olan eğitim koordinatörü Can YILMAZ’a da sonsuz teşekkür ederim. Hepinizin bilgilerine, emeğine, desteğine sağlık…

Çiğdem ASLAN


0555 826 32 24


VEDAT ŞAHİN - DİNÇEL GÜMRÜK MÜŞ. LTD. ŞTİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
VEDAT ŞAHİN - DİNÇEL GÜMRÜK MÜŞ. LTD. ŞTİ - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
2018 yılında yapılan Gümrük Müşavirliği sözlü sınavı sürecinde tanıştığım KTG Eğitim ailesinin değerli hocaları Kutluhan TANISALI , Serkan DÜZEMEKİK ve Umut ŞEDELE beye, desteklerinden ve değerli bilgilerini bizimle paylaştıkları ,güler yüzlü ve samimiyetini bizden esirgemeyen eğitim anlayışıyla sundukları eğitim için ve KTG Eğitim Ailesini tanımamda vesile olan yazılı ve sözlü sınavlarında her zaman yanımızda olan eğitim koordinatörü Can YILMAZ’a sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Vedat şahin – 0544 497 33 38

SEVDA SUNAR - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
SEVDA SUNAR - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

Sevgili KTG Ailesi 

2018 sözlü mülakat sınavına hazirlik donemimizde bu zorlu süreçte gerek egitim gerekse psikolojik olarak hazirlanmamiz icin verdiginiz emeklerden ötürü hepinize ayri ayri teşekkür ederimmm.

Başarılarılarınızın devamını dilerim...

Sevda SUNAR

0541 307 73 38 
NACİYE ÇELİK - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
NACİYE ÇELİK - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

KTG ailemiz,

Katılmış olduğum 2018 yılı Gümrük Müşavirliği mülakat sınavı programında bizlere katkılarınızdan ve programlı ve disipline bir şekilde ilerlememizdeki desteklerinizden ötürü teşekkür ederiz.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Naciye ÇELİK

0542 280 08 66
ERDEM DEMİR - ARI AYDEM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
ERDEM DEMİR - ARI AYDEM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

Sevgili KTG ailesi, bu zorlu süreçte bizlere desteğiniz yadsınamaz bir gerçek o nedenle öncelikle teşekkürlerimi iletirim. Her ne kadar hafta sonları Ankara’dan İstanbul’a gelmek zor olduysa da bir o kadar da faydalı ve keyifli oldu.:) KTG’den almış olduğum sözlü eğitimi hem sözlü mülakat için hem de iş hayatım için önemli bilgiler ve deneyimler katmıştır şahsıma. Sizlerden yazılı sınav için eğitim alma şansım olmadı ama eminim ki yazılı sınava girecek arkadaşlarımız için de iyi bir program hazırlamışsınızdır. Sizleri ve kurstaki diğer arkadaşlarımı tanımak benim için bir mutluluk oldu, KTG olarak başarılarınızın devamı temenni ederim.

Erdem DEMİR

0530 406 25 32 
YAŞAR YILDIZ-İMER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.- GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
YAŞAR YILDIZ-İMER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.- GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

Sevgili KTG eğitim ekibi 2018 sözlü mülakat sınavına hazırlık eğitiminde gerek Kutluhan hocam gerek Serkan hocam hepimizin bu sınavı kazanabilmesi için gösterdiğiniz çaba ve gayrete sınav konuları tarife eğitimi ve mülakat havasında geçen demo mülakata kadar bu sınav için bizlere çok şeyler kattınız ve tamamıyla hazır hale getirdiniz kazanmamızda sizinde emeğiniz çok hepinize yürekten teşekkürler.

Yaşar YILDIZ

0532 742 33 42


GÜLSEREN GÜLTEPE - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
GÜLSEREN GÜLTEPE - GÜMRÜK MÜŞAVİRİ


 2017 Gümrük Müşavirliği sözlü sınav öncesi katıldığım yaklaşık 2 aylık eğitim döneminde verdikleri katkı, destek ve gösterilen özveri için Kutluhan TANISALI, Serkan DÜZMEKİK, Can YILMAZ ‘a teşekkürü bir borç bilirim. Tecrübeli ve samimi bir çalışma ortamı içerisinde bulunduğum için şanslıydım.Ktg ekibinin sadece kendi kursiyerlerine değil tüm hazırlanan meslektaşlarımıza online olarak destek olmaları da göstermiş oldukları özverinin kanıtıdır. Yazılı sınav döneminde yayınlanan testler için de teşekkür ederim. Yorucu ve stresli bir dönem sürecinde eğitim ve manevi destek almak isteyen meslektaşlarıma KTG Eğitim ve Danışmanlık kursunu tavsiye ederim. 


‘’Bilgi paylaştıkça çoğalır’’


Gülseren GÜLTEPE 

05375088644


ÖMER HAMZA ÇELİK -BOĞAZİÇİ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.- GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
ÖMER HAMZA ÇELİK -BOĞAZİÇİ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.- GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

Merhabalar ben Hamza Ömer ÇELİK 2017-2018 Gümrük Müşavirliği ön eleme ve sözlü sınavlarında başarılı olarak Gümrük Müşaviri olmaya hak kazanmış bulunuyorum. Bu sınavı kazanmama vesile olan ve katkısı bulunan dost ve arkadaşlarıma ve ayrıca sözlü sınavı için iştirak ettiğim KTG eğitim ve Danışmanlık’a ve değerli eğitim kadrosuna teşekkürlerimi arz etmeyi bir borç bilirim. Bu noktada KTG Eğitim ve Danışmanlık hakkında görüşlerimi belirtmek isterim. Sosyal ortamdan, tanıdığımız dost ve kardeşlerimizden ve daha önceki katılımcılardan bildiğimiz, Kutluhan TANISALI liderliğindeki KTG Eğitim ve Danışmanlığın düzenlemiş olduğu ve 25.11.2017 tarihinde başlayan mülakat programına ben de katılmış bulundum. Yaklaşık 2 ay süren bu programdakatılımcı sayısının makul seviyede olması, gerek Kutluhan TANISALI’ nın  mülakat sınavı için seçtiği ve önem verdiği mevzuat konularının,  gerek Serkan DÜZMEKİK’ in Gümrük Tarife derslerinde ve diğer mevzuat konularında işaret ettiği noktaların ve Umut ŞEDELE’ nin kendi uzmanlık alanlarına giren konulardaki sunum ve desteklerinin bu sınavı kazanmamda büyük payı olduğunu söylemem gerekir. Derslerde işlene konuların, atıf yapılan kanun yönetmelik maddeleri,tebliğ, genelge, tasarruflu yazı vs. gibi kapsamlı şekilde işlenmesi ve kendisini Gümrük Müşavirliği mesleki sıfatının yanı sıra aynı zamanda eğitimciliğe de vermiş olan Kutluhan TANISALI’ nın özverisi ve yine kurs sonunda nitelikli kadro ile yapılan demo mülakat ve öncesinde yapılan bireysel anlatımlar bu kursa katılımımın ne kadar isabetli olduğunu ve mülakat sonuçlarında katılımcıların tamamının kazanması da bu ekibin başarısını net bir şekilde göstermiş oldu. Tabi ki uzun süren bir süreçte herşey adayın başarısına bağlıdır fakat adayın kendi çalışması ve özverisine nitelikli bir ekibinde büyük bir katkısı olacağına inanıyorum. Ben şahsen KTG ekibine çok teşekkür ediyorum. Sınava girecek arkadaşlarımıza kendi çalışmalarının yanı sıra gerekli teknik ve psikolojik destek için iyi bir seçim yapacaklarına inanıyorum bu açıdan KTG eğitim ve Danışmanlık’ ı tavsiye ediyorum.

Ömer Hamza ÇELİK

0536 863 70 66
TAYFUN TOPÇU -ERD YETKİLENDİRİLMİŞ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ DANIŞMANLIK HİZ. LTD.ŞTİ.- GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
TAYFUN TOPÇU -ERD YETKİLENDİRİLMİŞ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ DANIŞMANLIK HİZ. LTD.ŞTİ.- GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

Sevgili KTG ekibi; 

Katılmış oldugum 2018 GM sözlü eğitiminde  gerek anlatılan  gerek işaret etmiş olduğunuz konularda nokta atışı yaparak sözlü sınava güçlü girmemde yapmış olduğunuz katkılardan dolayı Kutluhan hoca ve ekibine çok teşekkür ederim, çok rahat ve başarılı bir eğitim programı geçirdim...

 Saygılarımla,

 Tayfun TOPÇU

0543 470 83 83AYŞE ASLAN-HGL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.-GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
AYŞE ASLAN-HGL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.-GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

KTG Eğitim ve Danışmanlık,

Sınava hazırlık döneminde böyle bir eğitim sistemi oluşturmanız, sınav öncesi soru paylaşımlarınız sınav sonrası ise tüm süreçte hiçbir zaman desteğinizi bizden esirgemediğiniz içi teşekkürlerimi sunarım.En önemlisi ise, öğrendiklerini bizlere de öğretmek için zaman kavramını unutan  Kutluhan hocamız .

“Bilgi paylaştıkça çoğalır”

Bu felsefede ilerleyip bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap verdiniz.

Sınav öncesi ve sonrası desteğinizle bizim yanımızda olduğunuz için size teşekkürü bir borç bilirim. Ayşe Aslan-HGL Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti.-Gümrük Müşavir Yardımcısı-0530 088 01 84

ALTAY YILMAZ-BASF TÜRK KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD. STİ-GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
ALTAY YILMAZ-BASF TÜRK KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD. STİ-GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Gerek eğitim kitabının içeriğinin çok iyi hazırlanması gerekse Kutluhan Tanısalı Hocamızın ;  etkili ve detaylı ders anlatımı ile yaptığım çalışmalarda beni doğru yönlendirmesi sayesinde çok kısa bir sürede sınavda başarılı olabilecek bir seviyeye geldim ve başarıyı elde ettim .

Eğitim süresinde verdikleri değerli katkı ve desteklerden dolayı Kutluhan Tanısalı Hocamıza ve Can Yılmaz arkadasımıza çok teşekkür ediyorum . Sınava hazırlanan veya hazırlanacaklara kesinlikle tavsiye edebileceğim bir eğitimdir . Altay Yılmaz-BASF Türk Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti-Gümrük Müşavir Yardımcısı-0549 680 41 43 

YASEMİN ŞAHİN-GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI-SUBAŞI GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.
YASEMİN ŞAHİN-GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI-SUBAŞI GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.

B karne sürecimde kursunuza Can beyin yönlendirmesi ile başladım ve iyi ki de başladım. Kutluhan hocama çok teşekkürlerimi sunuyorum tüm kurs boyunca bitmez enerjisi, bizi doğru yönde yönlendirmesi ve Özellikle de görev sorumluluğu,  kazanma sürecimde çok faydalı oldu. Bir parantez de bu yılki hazırlamış olduğu kitaba açmak istiyorum Bence hazırlanmış en iyi kitaptı ve sırf bu kitaba çalışarak çok rahat sınav kazanılırdı benim gözümde bu senenin şampiyonudur. Yasemin Şahin-Gümrük Müşavir Yardımcısı-Subaşı Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti.-0532 564 30 27 

EMRE KABALAK-GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI-DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.
EMRE KABALAK-GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI-DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.

KGT Eğitim ile temmuz ayında tanıştım. Kursa ilk başladığımda bizlere inanan bize sınava yönelik her türlü destek de bulunan Kutluhan hoca ve Can Yılmaz ile tanıştım. Kutluhan hoca bize eğitim boyunca pozitif enerjisi ve mükemmel bilgisini her daim aktardı ve paylaştı. Bizlere düşen sadece hocamızın vermiş olduğu bilgiler üzerinde yoğunlaşıp çalışmaktı. Hocamızın  eğitim boyunca vermiş olduğu  örnekler ve hafıza teknikleri kullanarak bizlere konulara daha hakim olmamızı sağlamıştır. Hocamız  her eğitimin sonunda o günkü konularla ilgili özel olarak bizlere hazırlamış sorularla konuları daha iyi anlamamızı sağlıyordu.Ayrıca ktgegitim.com dan bizler için hazırlanan online testlerle bilgilerimizi her daim akılda kalmasını sağlıyordu. Hocamızın bizlere her daim inanıp bizlerle Ankara'ya kadar gelip bizlere destek olması bizlere ekstra motivasyon olmuştur. Sınav süresince bizlere her daim yardımcı olan Kutluhan hocamıza ve Can Yılmaz'a teşekkür ederim. Emre Kabalak-Gümrük Müşavir Yardımcısı-Doğruer Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti.-0554 321 24 25

GÖKÇE AKSU - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI- BİRİNCİ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.
GÖKÇE AKSU - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI- BİRİNCİ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.
Son hakkım olan B karne sınavı,zorlu ve stresli süreç,son anda elime geçen fırsat,geç fark etsem de ‘’iyi ki’’ dediğim eğitim ve KUTLUHAN TANISALI hocam ve benden desteğini esirgemeyen CAN YILMAZ,iyi ki bu kursa gitmişim diyebileceğim bir çok neden; şuan sayamadığım. 
Emekleriniz,desteğiniz için çok teşekkür ederim. 
A karne sınavında görüşmek dileğiyle. Sizler iyi ki varsınız.
Desteğiniz için can’ı gönülden teşekkürler… - Gökçe Aksu - Gümrük Müşavir Yardımcısı- Birinci Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti.-0535 296 19 62

ÖZGÜR KURDOĞLU - İDEAL DENİZCİLİK VE TAŞ. LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
ÖZGÜR KURDOĞLU - İDEAL DENİZCİLİK VE TAŞ. LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Kutluhan Tanısalı hocamızın açmış olduğu Gümrük Müşavir Yardımcılığı Kursuna giderek sınavı kazandım. Bu başarıyı elde etmemde Kutluhan Hocamızın özverili ,detaylı ders anlatımı,ders saatinde veya ders  dışında  kursun ilk gününden  sınav çıkışına kadar biz öğrencilerinden desteğini esirgemeyen , öğrencilerinin başarısı için elinden gelenin en iyisini veren ve İyi ki de Kutluhan Hocamız kursuna dahil olmuşum diyebileceğim bir çok neden sayabilirim.Her şey için teşekkürler hocam..


Tabi ki bu güzel kurs ortamının yaratıcısı , kurs ve sınav surecinde biz kursiyerlerle birebir ilgilenen ,sosyal medyadan bilgilendiren  başarıda emeği ve katkısı çok fazla  olan Can Kardeşime  de çok teşekkür ederim.
Başarıya giden yolun KTG 'den geçtiğini anlamış olduk...
A karne kursunda da görüşebilmek dileğiyle......   Sevgiler - Özgür Kurdoğlu - İdeal Denizcilik ve Taşımacılık Ltd.Şti. - Gümrük Müşavir Yardımcısı - 0532 512 108


ÜMİT KIRTEKİN - EKOL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
ÜMİT KIRTEKİN - EKOL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Kutluhan hoca ve ekibi sayesinde 70,50 ile sınavı kazandım. Eğitimin temel taşı olan Kutluhan hocamızın yazıp hazırladığı test dökuman ve kaynak kitabı tamamen nokta atışı, sınava katıldığımda soruları Kutluhan hoca hazırlamış zannettim:) Eğitime zamanında sürekli katılıp genel kültür sorularında da tecrübeliyseniz bence birinci siz olursunuz. Teşekkürler KTG ailesi.. - Ümit Kırtekin - Ekol Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. - Gümrük Müşavir Yardımcısı- 0544 211 16 02

UFUK GÜLÜŞTÜR - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI-HİTİT GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.
UFUK GÜLÜŞTÜR - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI-HİTİT GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.

Kutluhan Hoca ile yaklaşık iki buçuk senedir beraber çalışıyoruz. Mesleğe başladığımdan beri desteğini her zaman görmüşümdür. Kursa başladığım ilk günden beri kendine has ders anlatımıyla sabrıyla ön görüsüyle bizlere çok buyuk katkıları olmuştur. Kendisine ve KTG ailesine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Sınava hazırlanan arkadaşlara ise şiddetle tavsiye ediyorum - Ufuk Gülüştür - Gümrük Müşavir Yardımcısı - 0544 613 19 94 

AYÇA GEMCİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
AYÇA GEMCİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Kutluhan hocama ve Can arkadaşımıza bu zorlu süreçte yanımızda oldukları için çok teşekkür ediyorum. Kutluhan hocamızın tecrübesi ve güzel kitabı sayesinde aldığımız iyi eğitimle istediğim başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum :) Emekleriniz için çok teşekkürler. Önümüzdeki yıllarda A karne yolundada birlikte olmak dileğiyle. Ayça Gemci - Gümrük Müşavir Yardımcısı - 0535 216 86 86                          

SELCEN EZGİ AKINCI - ÜNSPED GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE LOJİSTİK HİZMETLER A.Ş. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
SELCEN EZGİ AKINCI - ÜNSPED GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE LOJİSTİK HİZMETLER A.Ş. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

2014-2015 yılları arasında Ünsped Gümrük Müşavirliğinde çalışırken Kutluhan TANISALI Gmy sınavına hazırlık için kulağıma çalınan baş isimdi.Kursa yazıldım ve memnun kaldım. GM hazırlık için kurs verdiğini de duydum ve sevindim , GM hazırlık için derslerine önümüzdeki sene itibari ile katılacağım. Selcen Ezgi Akıncı - Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. - Gümrük Müşavir Yardımcısı - 0533 569 07 87

SERKAN YILDIZ - İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SIR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
SERKAN YILDIZ - İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SIR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Mesleğe Kutluhan Hocamız sayesinde başladım.Hocamız ile birliktede çalışma fırsatı buldum.Mesleğime ayrıcalık katacak bilgilerini, deneyimlerini bana aktararak kendimi daha da geliştirmemi sağladı.2013 yılında girmiş olduğum gümrük müşavir yardımcılığı sınavında 82 puan alarak izin belgemi almamda en büyük pay sahiplerindendir. Yapmış olduğu eğitimlerde sınavda gelebilecek potansiyel soruları vurgulayarak aktarması,bilgileri şifreleyerek akılda kalıcılığı sağlayarak aktarması ile başarılı olmama katkı sağlamıştır.Ayrıca eğitimleri ile iş hayatımıza da çok olumlu yansımasıyla başarımda pay sahibidir.Kendisine ayrıca tekrardan çok çok teşekkür ederim.  Serkan Yıldız - İhracat Müşteri Temsilcisi - Sır Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. - Gümrük Müşavir Yardımcısı - 0537 982 0745

AYDIN DOĞAN AYDIN - İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SUBAŞI GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
AYDIN DOĞAN AYDIN - İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SUBAŞI GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Kutluhan Hocanın 2015 ve 2016 eğitim programında yer aldım. Kendine has yorumu, bilgi birikimi ,örnekler vererek mevzuatı daha anlaşılır hale getirme metotları  ve uzun zamandır bu eğitim veriyor olmanın getirdiği deneyim.. Özellikle akılda kalıcılığı arttırıcı özel şifreler. Kutluhan Hocadan almış olduğum eğitim sadece sınavı kazanmama değil meslek hayatımda da bana katkı sağlayacak bilgi ve deneyimi beraberinde getirdi. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim.  - Aydın Doğan AYDIN - İhracat Müşteri Temsilcisi - Subaşı Gümrük Müşavirliği - Gümrük Müşavir Yardımcısı - 0543 393 8867

GÖKHAN AKBAŞ - İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SUBAŞI GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
GÖKHAN AKBAŞ - İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SUBAŞI GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

2013 YILINDA Kutluhan hocanın  GMY sınavına hazırlık kursuna katıldım. Eğitimden önce sınavı kazanacağıma inancım yoktu. İşle ilgili birikim vardı fakat mevzuat kanun ve yönetmelik ile ilgili hiçbir birikim yoktu ta ki Kutluhan hocayla kursuna gidene kadar.Şuan GMY olabildiysem bunu Kutluhan hocanın verdiği eğitime borçluyum. Teşekkürler Kutluhan hoca - Gökhan AKBAŞ - İhracat Müşteri Temsilcisi - Subaşı Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. - Gümrük Müşavir Yardımcısı - 0538 649 4010

ÇAĞIL AYDIN - SIR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - İTHALAT DEPARTMAN ŞEFİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
ÇAĞIL AYDIN - SIR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - İTHALAT DEPARTMAN ŞEFİ - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Kutluhan hocanın vermiş olduğu eğitimlerden birine katılma şansım oldu. Gerek anlatım tarzı ve şekli gerek gümrük mevzuatına hakimiyetiyle oldukça verimli ve kaliteli bir eğitim süreci oldu. Kutluhan hocanın aktif olarak mesleğini icra ediyor olması tüm konularda güncel kalmasını ve aynı zamanda eğitim alanlarla aynı dili konuşuyor olmasını sağlamakta. İlave olarak Kutluhan hocanın eğitimini şiddetle tavsiye ediyorum. Çağıl AYDIN - Sır Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. - İthalat Departman Şefi - Gümrük Müşavir Yardımcısı - 05322217286

İREM KOMAN – ÜNSPED GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
İREM KOMAN – ÜNSPED GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
Kutluhan hoca anlatım tarzıyla gümrük sektörüne yeni girmiş biri olarak ardiye nedir bilmezken finans bölümünde olan birisine dahilde işleme,hariçte işleme rejimini öğretebildiyse Hocamın hakkında daha ne diyebilirim ki . Gerçekten bir çok hocayla tanıştım, kendimde öğretmen çocuğu olarak karşındaki insanın anlama düzeyine inip çıkarak bir şeyler öğretmenin ne denli zor olduğunun bilincinde olarak sıfırdan başlayarak kısa sürede çok şey öğretmesinin karşısında saygıyla eğiliyorum. Emeğiniz büyüktür hocam – İrem Koman – Ünsped Gümrük Müşavirliği A.Ş. - Gümrük Müşavir Yardımcısı – 507 856 8118
MERVE BATTAL - YORUM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
MERVE BATTAL - YORUM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

2013 Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavına Kutluhan hoca ile hazırlandım ve Bu zorlu sınavı  hocamla birlikte azimle çalışarak kazandım.  Kutluhan hocanın eğitimini herkese tavsiye ederim.Kesinlikle pişman olmayacaksınız - Merve BATTAL - Yorum Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. - Gümrük Müşavir Yardımcısı - 0553 647 65 19

ONUR KALAYCIOĞLU- ÇEBİ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
ONUR KALAYCIOĞLU- ÇEBİ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
2014 yılı Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavına hazırlık aşamasında  Kutluhan hocamızın açmış olduğu kursa Zonguldak'tan katıldım ve başarı elde ettim.  Katkılarından dolayı kendisine teşekkürlerimi sunarım. Onur KALAYCIOĞLU Çebi Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. - Gümrük Müşavir Yardımcısı - Zonguldak – 0532 707 2655
BETÜL SEVİLMİŞ - SIR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
BETÜL SEVİLMİŞ - SIR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI

Kutluhan Bey'in kursundan almış olduğum eğitim için sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.Katkıları sayesinde 2013 yılında girmiş olduğum Gümrük Müşavir Yardımcısı sınavını kazandım. Herkese Kutluhan hoca eğitimlerini tavsiye ederim. Betül SEVİLMİŞ – 0537 578 7348 - Gümrük Müşavir Yardımcısı- İthalat Müşteri Temsilcisi-Sır Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. 

ESRA ARAS – ECE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD ŞTİ.- GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
ESRA ARAS – ECE GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD ŞTİ.- GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
2014 Gmy sınavındaki başarımı Kutluhan Bey'in etütlerine borçluyum! Derslerde dağıtılan testler haricinde hiç soru çözmeden girdik ben ve birkaç arkadaşım o yılki sınava. Kutluhan Hocam 'ın özet notları, denemeleri ve hep derim bir hafta boyunca etüt tekrarıyla başarıya ulaştık . Ben tavsiye üzerine dersine gitmiştim; herkese de tavsiye ettim. ederim:)  Kendisi artık Müşavir, umuyorum  bizi müşavirliğe de hazırlar. O'nun başarısı bize de bulaşır. Esra Aras – Ece Gümrük Müşavirliği Ltd Şti.- 0506 400 7448

YAKUP BEŞİKÇİ - DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. - İTHALAT GRUP ŞEFİ / GÜMRÜK MÜŞAVİR YRD.
YAKUP BEŞİKÇİ - DOĞRUER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. - İTHALAT GRUP ŞEFİ / GÜMRÜK MÜŞAVİR YRD.
Kutluhan Tanısalı  hocanın   Gümrük  müşavir yardımcılığı  sınav hazırlık derslerine  2013 senesi  sonlarında  , okul arkadaşı  Cem Baykara’ nın tavsiyesi  üzerine Doğruer gümrüklemeden  4-5 arkadaş katılmıştık  , bir tanesi  çalışma  arkadaşım  Zennure  Göner ‘di   ,diğerlerinin isimlerini hatırlamıyorum   çünkü onlar   öğleden sonra ki gruba dahildi  ,  biz sabah  gidiyorduk . 

Meslekte uzun yıllar tecrübem  olmasına   rağmen kursa  gidince  ilk olarak  , aslında   mevzuattan  bihaber olduğumu anladım  , o güne kadar   neyi biliyorsak ezbere  ve düşünmeden yapıyorduk kanun ve yönetmelikleri okudukça   işin  dayanağını ve ciddiyetini  gördük  , sağolsun   Kutluhan hoca   molalarda bile bizi yalnız bırakmadı  ,aklımıza ne gelse sorduk  , o sıkılmadan  cevap verdi , sınav zamanı sanıyorum   iki hafta  boyunca  hafta  içi her  akşam   etüt yapıp soru  çözmüştük  , akşam  20 de başlayan   ders  22  gibi bitmesi planlanırken   biz hiç  22 de çıkamadık  bazen  24 leri bulduğu  oluyordu  , gerçekten  öğrenmek isteyen , azimli  öğrencilerine  karşı  ;  hocanın bir akşam  bile  işim var  programım var  22 de çıkmalıyım dediğini duymadım.  Özverisini her daim gösterdi   ,  ben de hocaya  karşı minnetimi  ertesi seneler   ona öğrenci  göndererek  , sınava  hazırlık yapmak  isteyenlere  başarısını tavsiye ederek  ,   ödemeye çalıştım  . Sınavda  60 puan   başarı olmasına   rağmen  81 puan  almıştım ,   aynı sınıftan  94 puan alan   arkadaşımız oldu  , başarı oranı  %80 ler civarı  olmuştu  bizden  çok hocamızın başarıydı bu aslında.

Bu vesileyle  hem hocaya   hem de tüm süreci organize edip  , yöneten  Can YILMAZ’a  çok teşekkür  ederim

Yakup BEŞİKÇİ
İthalat Grup Şefi / Gümrük Müşavir Yrd.

Doğruer Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.
T.+90 212 264 76 44 D.2025
G.+90 542 342 95 32


AYŞE GÜL AKIN - IŞIK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
AYŞE GÜL AKIN - IŞIK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. - GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI
2016 yılında yapılan gümrük müşavirlik yardımcılığı sınavında B karnesi aldım..Kutluhan Hocam bu zorlu eğitim sürecinde bana yol gösterici oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.Bize nasıl çalışmamız gerektiğini ve mevzuatın nasıl yorumlanacağı konusunda kendisinden çok şey öğrendim.Bize verdiği şifreleme yöntemleri ve örneklemeleri ile çok faydalı bilgiler edindim.Bu bilgilerin çalışma hayatımda bile faydasını görmekteyim.Sınavlara hazırlanan arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim ki Kutluhan Hoca ile başarıya ulaşmanız mümkün.Ben her şey için tekrar teşekkür ederim, bu sıkıcı ve zorlu süreci zorlamadan, sıkılmadan atlatabilmemde yardımcı olduğu için. - IŞIK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. / AYŞE GÜL AKIN - 0537 706 91 18 / aysegul.akin@hotmail.com      

KTG E-bülten Kayıt
E-BÜLTEN KAYIT
Eğitimlerimizden, mevzuzat değişikliklerinden haberdar olun
KULLANIM KOŞULLARI
 
 
 Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık(Bundan sonra KTG Eğitim olarak anılacaktır) tarafından hazırlanan www.ktgegitim.com web sitesine hoş geldiniz. Bu sitede yer alan sayfalara giriş ve içerilen bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen kurallar ve koşullara tabidir. Bu web sitesini ve içerilen hizmetleri kullanarak bu şartlar ile mutabık olduğunuzu ve aşağıdaki şartların sizin içinde bağlayıcı olduğunu peşinen teyit etmiş oluyorsunuz. KTG Eğitim www.ktgegitim.com web sitesinde sağlanan hizmetlerde, ürünlerde, programlarda veya kullanım şartlarında, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş oluyorsunuz.


MADDE 1 - HAKLAR

Bu sitede yer alan her türlü içerik, test, program ve eğitim materyalinin hakları KTG Eğitim ve İçerik Sağlayıcılarına aittir.

MADDE – 2 WEB SİTESİNİN KULLANIMI

www.ktgegitim.com web sitesinde yer alan içerik,test eğitim ve yazılım (materyal) kullanmanız aşağıdaki şartlara bağlıdır.


2.1 Bu sitede yer alan materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz ve bilgilenmeniz amacıyla kullanabilirsiniz.


2.2 WEB SİTEMİZDE BULUNAN TÜM FOTOĞRAF, VİDEO VE YAZILAR ÜZERİNDEKİ HAKLAR; 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU,554 SAYILI ENDÜSTRİYEL TASARIMLARIN KORUNMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME,556 SAYILI MARKALARIN KORUNMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME, HÜKÜMLERİ UYARINCA KORUNMAKTADIR.5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. www.ktgegitim.com web sayfasında yer alan interaktif eğitim materyallerinin tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.


2.3 Bu sitede yer alan materyalleri ve içerikleri değiştirerek veya değiştirmeden kısmen veya tamamen sahiplenemezsiniz.


2.4 Bu web sitesinde yer alan materyalleri ve içerikleri, daha öncesinde KTG Eğitim'in yazılı iznini almaksızın, herhangi bir amaçla veya yayınlama amacıyla kullanamaz veya kopyalayamazsınız.


2.5 KTG Eğitim'in yazılı iznini almaksızın, "mirror" veya "frame" tekniğiyle bu web sitesinin herhangi bir kısmını başka bir alanda yayınlayamazsınız.


2.6 Bu web sitesine bir ara sayfa ile tekrar yönlendirme yaparak, splash sayfası sokarak veya diğer bir vasıtayla link yapamazsınız.


MADDE – 3 KAYIT, KULLANICI HESAPLARI, ŞİFRELER VE GÜVENLİK

Bu web sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için kayıt yaptırmanız ve bir hesap açmanız gerekiyorsa, bu kayıt sürecini kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız şarttır. Ayrıca bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde ilgili kayıt formuna girerek ilgili bölümlerde bilgilerinizde değişiklik yaparak bilgileri güncel tutmayı kabul etmiş oluyorsunuz. Eğer bu hizmetlerden işvereniniz hesabına kullanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz varsayılacaktır. Şifreniz veya şifrelerinizi gizli tutmakla mükellefsiniz. Ayrıca, sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerden tamamıyla sorumlu olduğunuzu da peşinen kabul ve teyit ediyorsunuz. Bu anlaşmayı okuyarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda KTG Eğitim 'e hemen bilgilendirmeyi kabul ediyorsunuz. KTG Eğitim hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından KTG Eğitim veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır.MADDE – 4 ÜRÜN İADESİ

Müşteri satın almış olduğu online test hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir. Katıldığı online test varsa + %10 sistem kullanım ücreti ve komisyon bedeli hesaplanarak kalanı iade edilir.

Müşteri satın almış olduğu online test hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir. Müşteri bu 7 gün içinde hizmeti kullanmaya başlarsa cayma hakkını kullanamaz. Online test sisteminde testlerin çözülüp çözülmediği KTG Eğitim tarafından tespit edilmektedir, müşteri bu durumu peşinen kabul eder. Online testleri çözen müşteri gerekli kullanımı sağlamış olur. Müşteri satıma konu olan bilgiyi bu biçimde elde ettiğinden cayma hakkını kullanamaz.
MADDE – 5 GARANTİ VE FERAGAT

KTG Eğitim ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşma açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik, yazılım ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. KTG Eğitim hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.
MADDE – 6 BU WEB SİTESİNDE SAĞLANAN ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AİT MATERYAL

Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış materyaller, kaynak kodlu veya işletim formunda yazılımlar içerebilir. Bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait materyal içinde yukarıda yer alan “GARANTİ VE FERAGAT” bölümü hükümleri geçerlidir.SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ
 
 
 BU SÖZLEŞME, KTG EĞİTİM ABONESİ OLARAK SİZ KTGEGITIM.COM KULLANICILARINA ÖZEL HAZIRLANAN İÇERİKTEN FAYDALANABİLMENİZ İÇİN GEREKLİ KURALLARI İÇERMEKTEDİR. KTGEGİTİM.COM’DAN FAYDALANMAK AMACIYLA İŞBU SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ’Nİ ONAYLAYARAK YA DA KTGEGİTİM.COM’U KULLANARAK, SÖZLEŞME'Yİ OKUDUĞUNUZU, İÇERİĞİNİ ANLADIĞINIZI VE HÜKÜMLERİNİ KABUL ETTİĞİNİZİ KABUL VE BEYAN ETMİŞ OLUYORSUNUZMADDE – 1 TARAFLAR VE KONU

İşbu KTGEĞİTİM.COM Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (bundan böyle “SÖZLEŞME” olarak anılacaktır), Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık(Bundan sonra KTG Eğitim olarak anılacaktır) ile KULLANICI arasında (bu SÖZLEŞME'de KULLANICI ifadesi SİZ'i işaret etmektedir.) lisans bedeli karşılığında sunulan; Gümrük ve Dış Ticaret online eğitim içerikleri sunan KTGEGİTİM.COM Gümrük ve Dış Ticaret Online test Platformu (bundan böyle "KTG Eğitim" olarak anılacaktır) için, KULLANICI’nın seçmiş olduğu erişim paketinin sağladığı kullanım biçimi, kapsamı ve şartları ile sınırlı olarak KULLANICI'nın İnternet üzerinden KTGEGİTİM.COM web sitesine (www.ktgegitim.com) erişimi ile KTGEGİTİM.COM 'a kayıt olması ve KTGEGİTİM.COM’u kullanması konusundaki tarafların hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesine yöneliktir. (KTG EĞİTİM tarafından, tamamen KTG EĞİTİM'in kararıyla, zaman zaman yapılacak ve ktgegitim.com web sitesinde yayımlanabilecek tüm güncelleştirmeler bu SÖZLEŞME'ye dahildir.)

SÖZLEŞME'de KTG EĞİTİM ve KULLANICI hep birlikte TARAFLAR olarak adlandırılmışlardır.

KULLANICI, www.ktgegitim.com web sitesinde yer alan “SİPARİŞİ TAMAMLA” butonuna tıklayarak kayıt işlemlerini tamamladığında ve/veya KTGEGİTİM.COM'u kullanmaya başladığında işbu SÖZLEŞME'yi okuyup, bilgi sahibi olduğunu ve bütün hükümleri ile birlikte kabul ettiğini elektronik ortamda beyan etmiş olur. KULLANICI, bu SÖZLEŞME'yi kabul etmiyorsa, KTGEGİTİM.COM'a kayıt olmamalı ve kullanmamalıdır.

Bir tüzel kişinin yetkilisi adına bu sözleşmenin kabul edilmesi, bunu yapmaya yetkili olunduğunu gösterir. Yetkisiz olarak bu sözleşmenin kabul edilmesi halinde, bu SÖZLEŞME'de belirlenen yasal yaptırımların sorumluluğunu yetkisiz olarak işlem yapmış olan kişi tüzel kişi ile birlikte müteselsilen almış olur.MADDE – 2 - LİSANS ve FİKRİ MÜLKİYET

KTGEGİTİM.COM’un ve bölümlerinin ve KTGEGİTİM.COM ile birlikte veya aracılığıyla elde edilen içerikler, programlar ve eserler üzerindeki tüm fikri ve/veya sınai mülkiyet haklarının sahibi Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri bağlı şirketleri ve yan kuruluşları ve/veya Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin içerik, ortam veya platform tedarikçileri dahil olmak üzere eserler üzerinde hak sahibi üçüncü kişilerdir KULLANICI, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ve/veya bağlı şirketleri ve yan kuruluşları ve/veya Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’in içerik, ortam veya platform tedarikçileri dahil olmak üzere Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ve içerikleri üzerinde hak sahibi üçüncü kişilerin sahip olduğu fikri ve/veya sınai mülkiyet haklarını ihlal edecek faaliyetlerde bulunamaz.

KULLANICI, sisteme kayıtlı olan kişi olmakla sadece KTGEGİTİM.COM’un münferit kullanım lisansına sahip olmuş olur. İşbu SÖZLEŞME ile KULLANICI’ya tanınan kullanma lisansı, KTGEGİTİM.COM’un bu SÖZLEŞME’ de belirtilen hak ve sınırlar çerçevesinde KTGEGİTİM.COM’a erişim, süreli olarak çalıştırma, görüntüleme ve kullanma hakkı verir. KTGEGİTİM.COM işbu SÖZLEŞME ile KULLANICI'ya, KTGEGİTİM.COM ile birlikte verilebilecek belgelere göre istifade etmek üzere basit (inhisari olmayan) bir kullanma lisansı vermektedir.

KULLANICI, KTGEGİTİM.COM’deki içeriklerin hiçbir unsurunu değiştirmemeyi, uyarlamamayı, çevirmemeyi, satmamayı; bu içerik/ürün/servisten türev veya işleme eserler hazırlamamayı, bu içerik/ürün/servisin düzenini bozmamayı, bu servis kapsamında kullandığı her türlü içeriği, görüntüleri, klipleri, müzik eser veya kompozisyonunu söz ve besteyi bu SÖZLEŞME dışındaki amaçlar dışında kullanmamayı, değiştirmemeyi, bütünlüğünü bozacak şekilde ters mühendislik yapmamayı ve herhangi bir mecrada yayınlamaya teşebbüs etmemeyi kabul eder. KULLANICI, KTGEGİTİM.COM 'nin tümünü veya bir bölümünü bilgisayarına indiremez ve kaydedemez. KTGEGİTİM.COM ‘nin kısmen/tamamen kopyasını üretemez. Bu tür kopyaları her ne amaçla olursa olsun başkalarının kullanmasına izin veremez, istifadesine ve bilgisine sunamaz.

KULLANICI, KTGEGİTİM.COM kapsamındaki veya KTGEGİTİM.COM ile ilgili Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’in veya Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin içerik, ortam veya platform tedarikçileri dahil olmak üzere içerikler üzerinde hak sahibi üçüncü şahısların içerik üzerindeki haklarını ve telif haklarını, ticaret markaları veya diğer tescil hakları bildirilerini kaldırmamayı, gizlememeyi veya değiştirmemeyi kabul eder.

KULLANICI işbu SÖZLEŞME uyarınca, KTGEGİTİM.COM’un kullanımı sırasında KTGEGİTİM.COM’un kullanım amaçları dışında kalan, sisteme, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’’nin içerik, ortam veya platform tedarikçileri dahil olmak üzere eserler üzerinde hak sahibi üçüncü kişilere veya Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’’ne ilişkin öğrenilen gizli bilgileri muhafaza etmeyi, kısmen veya tamamen üçüncü kişilere doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir şekilde ifşa etmemeyi veya açıklamamayı kabul etmiş olur.

Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri hizmetleri, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’ bilgileri, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri telif haklarına tabi çalışmaları, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ticari markaları, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ticari görünümü veya sahip olduğu her tür maddi ve fikri mülkiyet hakları da dahil tüm malvarlığı, ayni ve şahsi hakları, ticari bilgi ve know-how'a yönelik tüm hakları saklıdır.

KULLANICI, işbu madde kapsamındaki taahhüt ve yükümlülüklerine uymadığı takdirde, üçüncü parti firma, kurum ve üçüncü kişi taleplerinin tek sorumlusu KULLANICI olacak ve eser ve içeriğe ilişkin ayrıca lisans verenler de dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, üçüncü kişilerin uğradıkları zararlardan dolayı Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nden talep edilen tazminat miktarını ve mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere diğer her türlü masrafı karşılamakla sorumlu olacaktır.MADDE – 3 - KULLANICI’NIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1 - Ticari Olmayan Kullanım


KTGEGİTİM.COM’de sunulan her türlü içerik, ticari amaçlar dışında kalan sadece şahsi kullanım içindir. KULLANICI, bu içeriklerin herhangi bir şekilde yayınlanması, kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, değiştirilmesi, doğrudan doğruya veya dolaylı olarak yayınlanması, bir topluluğa dinletilmesi ve/veya izletilmesi, halka açık yerlerde yayınlanması eylemlerini gerçekleştiremez.

KTGEGİTİM.COM ile sunulan içeriğin KULLANICI tarafından umuma açık mekanlarda kullanılması veya dinletilmesi ve/veya izletilmesi yasaktır. KULLANICI, KTGEGİTİM.COM’un kullanımı ile dolaylı veya doğrudan herhangi bir gelir veya benzeri menfaat elde edemez.

KULLANICI, KTGEGİTİM.COM 'u herhangi bir şekilde başkalarının kullanımına sunabilecek hiçbir girişimde bulunamaz. KTGEGİTİM.COM'u, birden fazla sayıda bilgisayar, iş istasyonu ve/veya sunucuda aynı anda kullanamaz.

KULLANICI, dahil olduğu KTGEGİTİM.COM paketi kullanım haklarının kapsamına, “www.ktgegitim.com” veya ileride değişebilecek diğer web adreslerinden ulaşabilecektir. İşbu SÖZLEŞME’nin kabul edilmesi ile bu paket kullanım hakları kapsamı da KULLANICI tarafından kabul edilmiş sayılır. Bu nedenle, paketlere ilişkin bilgilere ilgili adreslerden ulaşarak, lütfen dikkatlice okuyunuz. Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri KULLANICI’ya kullanıma ilişkin üyelik dahilinde tanınan hakları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. KULLANICI, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin veya onun içerik, ortam veya platform tedarikçilerinin sitelerine, mal veya hizmetlerine, yazılım, veri veya datalarına herhangi bir şekilde zarar verecek, erişimi engelleyecek, aşırı yükleme yapacak veya hasar verecek şekilde işlemler, müdahaleler yapamaz, KTGEGİTİM.COM’u bu şekilde ya da üçüncü kişilerin Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri hizmetlerinden faydalanmasına engel olacak şekilde kullanamaz. KULLANICI, bu SÖZLEŞME ile tanınan hakkını, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde üçüncü kişilere bedelsiz de olsa devredemez, kiralayamaz, kullanımına ve/veya yararına sunamaz veya satamaz. KTGEGİTİM.COM’un kullanılması, her zaman bu SÖZLEŞME’nin koşullarına tabidir.3.2- Uygun Kullanım


KULLANICI, KTGEGİTİM.COM’u yürürlükte bulunan tüm ulusal ve uluslararası mevzuata, internet kullanımına ilişkin kural ve yasalara uygun olarak kullanacağını kabul eder.
KULLANICI, KTGEGİTİM.COM’u hukuka aykırı, amacı dışında, hileli veya uygunsuz bir amaç için kullanmak veya bunları yapması için herhangi bir üçüncü şahsa izin vermek, bu yöndeki bir fiile katılmak veya teşvik etmek, belirli zamanlarda revize edildiği şekliyle işbu SÖZLEŞME’yi ihlal edecek bir şekilde hareket etmek, SÖZLEŞME ile edinilen hakları üçüncü kişilere kullandırmak eylemlerini yapamaz veya bu eylemleri yapması için herhangi bir üçüncü şahsa izin veremez veya onu teşvik edemez. Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri KULLANICI tarafından bu fiillerin gerçekleştirilmesi durumunda işbu SÖZLEŞME’yi feshedebilir. Bu durumda Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin diğer tüm hukuki hakları saklıdır.

MADDE – 4 - Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri.’İN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin kendi kontrolünde olmayan üçüncü kişi satıcılar, sağlayıcılar ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere 'link' verebilir. Bu 'link'ler, sadece referans kolaylığı nedeniyle KTG EĞİTİM tarafından sağlanmış olabilir ve web sitesini veya siteyi işleten kişiyi desteklemek amacı veya web sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Site üzerindeki 'link'ler vasıtasıyla erişilen portallar, web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu 'link'ler vasıtasıyla erişilen portallar veya web sitelerinden sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, KULLANICI bilgilerini veya üyeliğe ilişkin KULLANICI bilgilerini, KULLANICI güvenliği, kendi yükümlülüğünü ifa ve bazı istatistiki değerlendirmeler için dilediği biçimde süresiz olarak kullanabilir. Bunları bir veritabanı üzerinde tasnif edip süresiz olarak muhafaza edebilir.

KULLANICI ve Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur.

Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, önceden haber vermeksizin KTGEGİTİM.COM ve dokümantasyonda değişiklik yapabilir.

Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri önceden haber vermeksizin varsa ücretsiz olarak kullanım hakkı elde ettiğiniz KTGEGİTİM.COM 'u kullanımdan kaldırabilir ya da ücretli hale getirebilir.MADDE – 5 - ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARIN HAKLARI

KULLANICI, KTGEGİTİM.COM'u tüm veri veya diğer malzemeleri,(a) üçüncü şahısların haklarının (fikri mülkiyet haklari dâhil olmak üzere bunlarla sınırlı kalmaksızın) ihlaline veya tecavüzüne neden olacak şekilde veya (b) donanımlar için zararlı veya bozucu olacak şekilde veya (c) üçüncü şahısların bilgisayar sistemlerine, ağ veya donatılarına zarar verebilecek şekilde göndermek veya iletmek üzere kullanmayacağını kabul etmiştir. KULLANICI, bunun aksine davrandığı takdirde, işbu SÖZLEŞME uyarınca, tüm sorumluluğun KULLANICI'ya ait olduğunu ve bu nedenle ortaya çıkabilecek zarar ve ziyandan ve üçüncü şahıslar tarafından açılacak her türlü dava, zarar veya ziyan taleplerinden sorumlu olacağını, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin bu kabil dava, şikayet ve benzeri konularda hiçbir şekilde taraf ve muhatap olmayacağını, bu hükmün KULLANICI tarafından ihlali nedeniyle, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin üçüncü şahıslar tarafından açılacak herhangi bir davada taraf addedilerek üçüncü şahıslara herhangi bir tazminat ödemesi veya yükümlülük altına sokulması durumunda, başta ödemiş olduğu tazminat olmak üzere, bundan dolayı uğrayacağı her türlü zararı KULLANICI'ya rücu edebileceğini ve Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin talebi üzerine, ödenmiş olan tazminat, zarar ve masrafları kayıtsız şartsız olarak, defaten ödemeyi gayrikabili rücu olarak beyan, kabul ve taahhüt etmiştir.MADDE – 6 - GEREKLİ DONANIMLAR

KTGEGİTİM.COM'a erişmek ve/veya kullanmak için gerekli tüm bilgisayar donanımını ve iletişim donanımlarının temin ve bakımını sağlamak KULLANICI'nın sorumluluğundadır. KULLANICI bu SÖZLEŞME uyarınca, kullanma lisansı aldığı KTGEGİTİM.COM'u, KTGEGİTİM.COM WEB SİTESİNDE BELİRTİLEN ASGARİ TEKNİK ÖZELLİKLERE SAHİP BİR DONANIM ÜZERİNDE KULLANACAĞINI VE GEREKLİ DONANIMI TEMİN EDECEĞİNİ, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin yazılım-donanım uyuşmazlığı ile ilgili hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını, bu nedenle meydana gelen hiçbir zarar sonucundan Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin sorumlu olmayacağını, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin sorumluluğunun kullanma lisansı verilmesi ile sınırlı olduğunu beyan, kabul ve taahhüt etmiştir.MADDE – 7 - SORUMLULUĞUN SINIRLANMASI

BİR EĞİTİM DESTEK ÜRÜNÜ OLAN Sözleşme konusu KTGEGİTİM.COM kapsadığı konular ile sınırlı olmak üzere öğrenci ve öğretmenlerin asli kaynaklardan edinmiş oldukları bilgilerini pekiştirmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir yardımcı kaynak olup; Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri “olduğu gibi satış” esasları dahilinde KTGEGİTİM.COM için herhangi bir performans ya da ifa garantisi veya bir hizmet seviyesi taahhüdü vermemektedir. Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri aynı zamanda KTGEGİTİM.COM içeriğinde yer alan bilginin bilimsel ya da yorumsal olarak doğruluğunu tamamıyla taahhüt etmemektedir. KTGEGİTİM.COM’un KULLANICI amacına doğrudan hizmet vermemesinden Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sorumlu değildir. Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, KTGEGİTİM.COM’da yer alan içeriklerin kullanımı sırasında KULLANICI tarafında oluşabilecek sorun veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

KULLANICI, KTGEGİTİM.COM ile ilgili olarak temin edilen tüm içerikleri sadece kendi ihtiyaçları için ve doğabilecek riskleri kabul ederek kullanacağını kabul eder. Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin içeriklerine ilişkin olarak veya kullanımından kaynaklanan veri kaybı veya bilgisayar sistemi hasarları KULLANICI’nın sorumluluğunda olup Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin bu hususta herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, KTGEGİTİM.COM’un 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunulmasını KULLANICI’lara garanti etmemekte ve bu konuda herhangi bir hizmet ya da performans seviyesi taahhüdü vermemektedir. KTGEGİTİM.COM’un etkin biçimde kullanımı ve bu kullanımın tüm sonuçları KULLANICI’nın sorumluluğunda olup Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, KTGEGİTİM.COM’un kendisinden beklenen sonuçlarının tam olmaması ya da eksik veya amaca uygun olmamasından ve bu sebeplerle ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, (a) KTGEGİTİM.COM ile sunulan herhangi bir içerik sonucunda maruz kalınan kayıp veya hasarlardan veya herhangi bir müzik, görüntü, fotoğraf, yazılım, teçhizat veya içerikteki hata, hasar ya da bozulmalardan; (b) KTGEGİTİM.COM’un KULLANICI tarafından kullanımı neticesinde oluşacak herhangi bir telif hakkı ve mülkiyet haklarının ihlalinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, KTGEGİTİM.COM ile sunulan her türlü içerik üzerinde, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, değişiklik yapma, uygun görmediği içeriği kaldırma ve/veya ekleme yetkilerine sahiptir.

KTGEGİTİM.COM 'un versiyon güncelleştirmesinden kaynaklanabilecek başta maddi ve/veya manevi ve/veya doğrudan ve/veya dolaylı zararlar olmak üzere, hiçbir zarardan Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sorumlu değildir.

KTGEGİTİM.COM hukuken yasaklanmış bir amaç için veya hukuka aykırı işlerde veya mevzuat hükümlerine aykırı olarak kullanılması nedeniyle ortaya çıkabilecek, başta maddi ve/veya manevi ve/veya doğrudan ve/veya dolaylı zararlar olmak üzere, hiçbir zarardan Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sorumlu değildir.

Hukuki yollardan elde edilmeyen veya Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından KTGEGİTİM.COM'un kullanımıyla ortaya çıkabilecek başta maddi ve/veya manevi ve/veya doğrudan ve/veya dolaylı zararlar olmak üzere, hiçbir zarardan Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sorumlu değildir.

Beklenmedik teknolojik gelişmelerden dolayı meydana gelebilecek başta maddi ve/veya manevi ve/veya doğrudan ve/veya dolaylı zararlar olmak üzere, hiçbir zarardan Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sorumlu değildir.

KTGEGİTİM.COM, KULLANICI'nın özel amaçlarına yönelik özel üretim ürün olmayıp, bir eğitim destek ürünü olarak tasarlanmış ve KULLANICININ TERCİHİNE sunulmuştur. KTGEGİTİM.COM'un kullanılması ya da kullanımının mümkün olmaması nedeniyle meydana gelebilecek ticari kar ya da başarı yoksunluğu, ticari işlerin aksaması, bilgilerin/verilerin/dosyaların/resimlerin kaybolması gibi (ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere) durumlarda veya benzeri durumlarda ortaya çıkabilecek maddi ve/veya manevi ve/veya doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sorumlu değildir.

Her durumda, KTGEGİTİM.COM nedeniyle meydana gelebilecek her türlü zarar başta olmak üzere, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin bu SÖZLEŞME'nin herhangi bir hükmü uyarınca sorumluluğu KTGEGİTİM.COM için varsa ödenmiş olan lisans bedeli ile sınırlıdır.MADDE – 8 - SÖZLEŞME DEĞIŞIKLIKLERI

Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, tamamen kendi takdirine bağlı ve tek taraflı olarak, işbu SÖZLEŞME'yi uygun göreceği herhangi bir zamanda değiştirebilir. İşbu SÖZLEŞME'nin değişen hükümleri, KTGEGİTİM.COM web sitesinde ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacak olup; KULLANICI, bu SÖZLEŞME’deki değişiklikleri, değişiklikler Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin web-sitesinde yayınlandıktan sonra kabul etmiş sayılır. Bu değişikliklerden haberdar olabilmek için işbu SÖZLEŞME’yi sık sık gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Geri kalan hükümler, aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir. İşbu SÖZLEŞME, KULLANICI'nın tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.MADDE – 9 - MÜCBIR SEBEPLER

Hukuken 'mücbir sebep' sayılan tüm hallerde, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, işbu SÖZLEŞME ile belirlenen yükümlülüklerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri için, gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nden herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir. "Mücbir sebep" terimi, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin makul kontrolü haricinde ve gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği, kaçınılamayacak olaylar olarak yorumlanacaktır.MADDE – 10 - SÖZLEŞME’NİN YÜRÜRLÜĞÜ VE SONA ERMESİ

KULLANICI, KTGEGİTİM.COM’u kullandığı ya da işbu SÖZLEŞME’yi kabul ettiğini beyan ettiği anda işbu SÖZLEŞME ile belirlenen şartları kabul etmiş sayılır ve bu SÖZLEŞME TARAFLAR arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.<
br> KULLANICI, KTGEGİTİM.COM’u kullandığı ya da işbu SÖZLEŞME’yi onayladığı tarihten itibaren, SÖZLEŞME’de belirtilen hak ve yükümlülüklere aykırı hareketleri ve/veya edim ve taahhütlerini yerine getirmemesi nedeniyle, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin ve/veya 3. kişilerin uğrayacağı her türlü zarar ve ziyanı derhal tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder.
İşbu SÖZLEŞME ve KULLANICI’nın SÖZLEŞME uyarınca sahip olduğu KTGEGİTİM.COM’yi kullanma hakkı, (a) KULLANICI’nın KTGEGİTİM.COM’u kullanmayı sona erdirmesi ve üyelikten çıkış talimatlarına uyarak üyeliğini sona erdirmesi (b) İşbu SÖZLEŞME’de sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi (c) KULLANICI’nın Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ile arasındaki abonelik sözleşmesinin herhangi bir nedenle sona ermesi ile hiçbir ihtara gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

Bu SÖZLEŞME ve SÖZLEŞME uyarınca sahip olduğunuz KTGEGİTİM.COM'u kullanma hakkının herhangi bir nedenle sona ermesi durumunda;

KULLANICI, KTGEGİTİM.COM paketini, kendi isteğiyle iptal ettirmesi durumunda Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından, KULLANICI'ya herhangi bir geri ödeme yapılmaksızın KULLANICI lisansı sona erdirilecektir.

KULLANICI'nın, SÖZLEŞME'de yer alan hükümlerden herhangi birini ihlal etmesi durumunda, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin sözleşmeyi derhal feshetme ve KULLANICI’nın KTGEGİTİM.COM’a erişim ve bu SÖZLEŞME’de tanınan lisans hakkını iptal etme hakkı olup, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri isterse –tamamen kendi takdirinde olarak-10 (on) gün içerisinde durumun düzeltilmesi, aksi takdirde SÖZLEŞME'nin feshedileceği KULLANICI'ya yazılı olarak bildirebilir. Bu süre içerisinde durumun düzeltilmemesi halinde, sürenin sonunda Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri yazılı bildirimiyle, işbu SÖZLEŞME'yi feshedebilir.

Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, açıkça mevzuata aykırılık, suç teşkil eden kullanımları tespit etmesi halinde önceden haber vermeksizin KULLANICI'nın KTGEGİTİM.COM kullanma lisansını tek taraflı iptal etme hakkını saklı tutar.

KULLANICI, bu SÖZLEŞME’nin sona ermesi üzerine, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin talep etmesi halinde, KTGEGİTİM.COM’den elde ettiği her türlü içerik, bilgi, müzik, görüntü ve diğer tür içeriği; mülkiyeti, yönetimi veya denetim ve kontrolü altında bulunan tüm bilgisayarlardan ve/veya depolama ortamlarından silmeyi kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

MADDE – 11 - UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu SÖZLEŞME ve SÖZLEŞME’nin uygulanması, yorumlanması, hükümleri dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetimi ve uyuşmazlıkların çözümü Türk Hukukuna tabi olacaktır. TARAFLAR, işbu SÖZLEŞME’nin uygulanmasından doğan uyuşmazlıklar için ANKARA Mahkemeleri’nin ve İcra Daireleri’ nin yetkili olduğunu kabul ederler.
MADDE – 12 - VERİ UYGULAMALARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

KTG EGİTİM.COM'ye kayıt olurken veya sonrasında verilecek olan Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tek Şifre ve diğer bilgilerin doğruluğu, güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması ve kullanılması durumlarıyla ilgili her türlü husus tamamen KULLANICI’nın sorumluluğunda olup, girilen bilgilerdeki yanlışlıklardan ve/veya KULLANICI bilgilerinin bir başkası tarafından ele geçirilerek/öğrenilerek kullanılması yoluyla KTGEGİTİM.COM’a KULLANICI adına erişimden Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sorumlu değildir. KULLANICI'ların, KTGEGİTİM.COM’a erişim araçlarının (kullanıcı adı ve şifre) güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, kullanılması gibi hususlardan kaynaklanan KULLANICI'nın ve/veya üçüncü kişilerin uğradığı veya uğrayabileceği zararlarla ilgili olarak Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin, doğrudan veya dolaylı, herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu kapsamda KULLANICI Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nden zarar, tazminat her ne ad altında olsun herhangi bir talepte bulunamaz. Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin kişisel bilgileri muhafazasına ilişkin Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Gizlilik Politikası http:// www.ktgegitim.com sitesinde yer alan Gizlilik ve Güvenlik sayfasındadır.
KULLANICI ise işbu SÖZLEŞME ve dolayısıyla Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri hakkında öğreneceği her türlü bilgiyi işbu SÖZLEŞME’nin herhangi bir nedenle sona ermesinden bağımsız olarak süresiz olarak gizli tutacağını kabul ve taahhüt eder.
MADDE – 13 İLETİŞİM BİLGİLERİ VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ

KTGEGİTİM.COM ve SÖZLEŞME ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Müşteri Hizmetleri'ne 0 212 909 39 65 numaralı telefona başvurabilirsiniz.
MADDE – 14 - DİĞER HÜKÜMLER

KULLANICI bu SÖZLEŞME'yi ve bu SÖZLEŞME kapsamında sahip olduğu hakları bir başka kişiye ya da kuruma devredemez.

KULLANICI, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin sahip olduğu hakları tek taraflı olarak tayin edebileceğini, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri'nin bu SÖZLEŞME kapsamındaki haklarını ve sorumluluklarını KULLANICI’nın iznine gerek olmaksızın üçüncü bir kişi/kurum/tarafa devredebileceğini veya alt sözleşme yapabileceğini kabul eder. Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, bu SÖZLEŞME kapsamındaki haklarını uygulamayı ertelemekle veya yalnızca bir kısmını uygulamakla, haklarının hiçbirinden vazgeçmiş olmaz. İşbu SÖZLEŞME’de yer alan hükümlere ilişkin ihlaller ya da işbu SÖZLEŞME kapsamındaki temerrütlere ilişkin tatbik edilecek haklardan edilen feragatler, söz konusu feragat yazılı olarak düzenlenmediği ve feragat eden tarafından imzalanmadığı sürece yürürlüğe girmeyecektir. Herhangi bir ihlalden ya da temerrütten feragat edilmesi, daha sonraki ihlallerden ya da temerrütlerden de feragat edildiği anlamını taşımayacaktır.

Bu SÖZLEŞME'nin herhangi bir hükmünün mahkeme ve/veya yetkili merci tarafından geçersiz veya uygulanamaz sayılması, SÖZLEŞME'nin kalan hükümlerinin geçerliliğini ya da uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Mahkeme veya yetkili merci kararıyla bu SÖZLEŞME'nin bir hükmünün veya bazı hükümlerinin uygulanabilir olmadığına karar verilirse, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri bu hükmü/hükümleri kanunların emredici hükümlerine uygun olarak ve TARAFLAR'ın işbu SÖZLEŞME'de belirlenen amaca erişmesi için uygun şekilde düzeltir veya bu hükmün/hükümlerin SÖZLEŞME'den ayrı tutulmasına ve SÖZLEŞME'nin diğer hükümlerinin tümüyle etkin ve geçerli kalmasına karar verebilir.

KULLANICI'nın, bu SÖZLEŞME'nin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi halinde, Kutluhan Tanısalı-KTG Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri tüm yasal yollara başvurma hakkına sahiptir.    TÜKETİCİ SATICI    
KTG E-bülten Kayıt
E-BÜLTEN KAYIT
Eğitimlerimizden, mevzuzat değişikliklerinden haberdar olun
 

7/24 İletişim Hattı